بازارهای سهام ایالات متحده در واکنش کمی در میان امید برای محرک اقتصادی دولت

سهام ایالات متحده بازگشت تا حدودی شنبه از جمعه تاریخی تصادف در تمدید امید برای محرک اقتصادی دولت برای مبارزه با کروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید روز تا 1,167.14 امتیاز و یا 4.89 درصد به 25,018, پس از کاهش بیش از 2000 امتیاز در روز دوشنبه در بدترین حالت آن نقطه کاهش تا کنون.

سود ناشی از rollercoaster روز است که آغاز شده و با داو افزایش بیش از 900 امتیاز در اوایل معاملات محرک امید — تنها به سود در نگرانی این است که کاخ سفید طرح همچنان مبهم است.

سهام مشکلاتی روبرو مثلا پس از CNBC گزارش داد که کاخ سفید آماده بود و نه اعلام یک خاص اقتصادی طرح.

“بسیاری از جزئیات نیاز به کار را” یک مقام رسمی گفت: شبکه.

کاهش قیمت ها نیست با کمک گزارش های خبری که تهمت صحبت با عربستان شاهزاده محمد بن سلمان در اوایل روز شنبه قبل از عربستان سعودی اعلام کرد که افزایش آن نفت خام عرضه به بالاترین رکورد در ماه آینده — افزایش نگرانی ها در مورد ما توانایی تاثیر تولید نفت.

در روز دوشنبه شاخص Dow ریختن بیش از 2000 نقطه و شاخص S&P درگیری های بعد از دسامبر 2008 پس از عربستان سعودی گفت: این امر افزایش تولید نفت و بریده بریده قیمت که ناشی از قیمت نفت خام به نازل شدن.

نوپای جنگ قیمت تنها در خدمت به تشدید نگرانی در مورد شیوع کروناویروس آسیب رساندن به اقتصاد جهانی است.

سرمایه گذاران برداشته سهام یک بار دیگر منجر به دید میان گزارش می دهد که تهمت به حال تن به تن 0-درصد نرخ مالیات حقوق و دستمزد در دیدار با قانونگذاران جمهوری خواه در کنگره در روز سه شنبه.

پیشنهاد کاهش مالیات خواهد حداقل از طریق بقیه از این یک مقام ناشناس کاخ سفید گفت: CNBC.

نفت خام نیز بهبود شنبه با قراردادهای آتی نفت خام برنت به تازگی پریدن 9.9 درصد به $37.77 یک بشکه رسید. وست تگزاس اینترمدیت آتی به تازگی تا 11 درصد در $34.56 در هر بشکه رسید و پس از غوطه وری 25 درصد دوشنبه.

“در زمان بحران هیچ چیز مهم تر است در بازگرداندن اعتماد به نفس از دولت به ظاهر آرام و در کنترل وضعیت [با این حال] شکننده است که کنترل ممکن است” جفری هالی تحلیلگر ارشد در ارز OANDA نوشت: در یک شنبه تفسیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de