سهام ایالات متحده با خشم ادا کردن با وجود 2 تریلیون دلار coronavirus نجات مقابله

بازارهای سهام ایالات متحده در تلاش برای ادامه اواسط هفته تجمع روز شنبه حتی پس از کنگره و کاخ سفید, توافق در یک بسته محرک اقتصادی به آدرس coronavirus بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز صعود تا آنجا که 736.37 امتیاز یا 3.5 درصد در اوایل معاملات پس از قانونگذاران رسیده یک شبه معامله برای 2 تریلیون دلار هزینه بسته به بلانت اقتصادی ناشی از ویروس است.

اما رنگ آبی تراشه شاخص افت ارزش به دست آوردن به 280.11 امتیاز یا 1.3 درصد به عنوان وال استریت دو دیگر شاخص های پراکنده. S&P 500 خاموش بود و 0.3 درصد تا 10:49 صبح پس از پریدن بیش از 1 درصد در باز کردن. و شاخص Nasdaq composite اخیرا پایین 0.8 درصد پس از اولیه به دست آوردن از 1.8 درصد است.

به متلاطم تجارت پس از داو رسید بیش از 2100 امتیاز در روز سه شنبه در امیدوار است که کنگره در نهایت مطابقت فدرال رزرو تهاجمی پاسخ به کوروناویروس. آبی تراشه شاخص بسته نشده دو روز متوالی در سبز از اوایل فوریه به عنوان همه گیر تحت فشار قرار دادند آن را به بازار داشته باشد.

اما ناظران بازار می گویند این ویروس باقی خواهد ماند یک تهدید برای اقتصاد و بازار سهام به عنوان طولانی به عنوان آن را همچنان به گسترش در آمریکا حتی با وجود کنگره عظیم تلاش برای stanch خونریزی.

“محرک است که آنچه شما انجام می دهند برای کاهش اقتصاد است. این اقتصاد است که رفته است به ایست قلبی” جاش قهوه ای, مدیر عامل شرکت Ritholtz مدیریت ثروت نوشت: در یک تفسیر. “بنابراین ما در حال گرفتن تعطیل سعی کنید برای زنده نگه داشتن آن مدتی طولانی تر است.”

این احتمال وجود دارد “نارس” به تگرگ محرک معامله قبل از کنگره نهایی شرایط آن و نشان می دهد تمام موهای زائد, جزئیات, گفت:, Ed ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA.

“نوسانات است به احتمال زیاد باقی می ماند در اوردرایو و آن را دشوار است به تصور کنید یک سناریو است که دیدن سهام جهانی پیشرفت بیشتر در طول باقی مانده از هفته” ملا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de