ما تست 2nd ممکن است coronavirus واکسن در جریان

واشنگتن — ایالات متحده محققان باز یکی دیگر از تست ایمنی از تجربی COVID-19 واکسن این یکی با استفاده از یک پوست عمیق شات به جای عمیق تر jab.

خرج کردن احساس باید ساده تست پوستی, یک پژوهشگر گفت: داوطلب دروغ گفتن در یک روز در یک جدول در کانزاس سیتی میسوری روز چهارشنبه.

“این مهم ترین آزمایشی است که ما تا کنون انجام داده ام” دکتر جان اروین مرکز تحقیقات دارویی گفت: آسوشیتد پرس پس از آن. “مردم در حال ضرب و شتم کردن درب برای رسیدن به این دادگاه است.”

این آزمایش با استفاده از یک واکسن نامزد توسعه یافته توسط Inovio داروسازی بخشی از جهانی شکار بسیار مورد نیاز حفاظت در برابر یک ویروس است که باعث اقتصادی تعطیل و مردم در داخل خانه به عنوان کشورها سعی کنید به ساقه ،

های مختلف کانديد واکسن شروع تست ایمنی در افراد ماه گذشته در سیاتل یکی از توسعه یافته توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت. حدود دو سوم از این مطالعه شرکت کنندگان را بدست برای اولین بار از دو دوز مورد نیاز.

Inovio مطالعه تنظیم شده است برای تست دو دوز از آن واکسن با نام کد INO-4800 40 داوطلب سالم در شهر کانزاس آزمایشگاه تحقیقاتی و دانشگاه پنسیلوانیا است. Inovio در حال همکاری با محققان چینی نیز به شروع یک مطالعه مشابه که در کشور به زودی.

این مراحل اولیه مطالعات در اولین گام برای دیدن اگر یک واکسن به نظر می رسد به اندازه کافی امن برای بزرگتر آزمون های مورد نیاز برای اثبات این که آیا آن را محافظت می کند. حتی اگر این تحقیقات به خوبی می رود, انتظار می رود به بیش از یک سال و قبل از هر گونه واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

coronavirus vaccine trial
یکی از شرکت کنندگان در یک COVID-19 coronavirus آزمایش واکسن دریافت یک تزریق در شهر کانزاس.مرکز تحقیقات دارویی از طریق AP

ده ها تن از پتانسیل واکسن طراحی شده است و در آزمایشگاه های سراسر جهان انتظار می رود برای شروع این تست در طول چند ماه آینده.

“نکته خوب این است که ما باید یک دسته از نامزدها” Dr. Anthony Fauci, NIH را بیماری های عفونی ارشد گفت: در طول یک پادکست برای مجله انجمن پزشکی آمریکا روز شنبه.

بسیاری از این واکسن در حال توسعه باید همان هدف: افزایش پروتئین است که خاتم سطح ویروس کمک می کند و آن را حمله به سلول های انسان است. در عین حال بسیاری از کار کاملا متفاوت در راه ساخت آن را بسیار مهم برای آزمون های گزینه های مختلف.

Inovio محققان بسته بندی یک بخش از ویروس’ کد ژنتیکی در داخل یک قطعه از DNA مصنوعی. تزریق واکسن سلول عمل می کنند به عنوان یک مینی کارخانه برای تولید بی ضرر پروتئین نسخه. سیستم ایمنی بدن باعث می شود محافظ آنتی بادی در برابر آنها — در ابتدا اگر واقعی virus همیشه می آید همراه است.

Inovio پژوهش و توسعه ارشد کیت Broderick تشبیه آن به بدن FBI می خواستم پوستر پس از آن می تواند تشخیص دشمن.

اما پس از پوست-تزریق محققان باید با نگه داشتن دستگاه بر روی نقطه ای که می دهد کمی برق zap. DNA مصنوعی بزرگ است وقتی که می آید به نفوذ سلول های انسانی و نبض کمک می کند تا واکسن بیشتر به راحتی نفوذ و به کار Broderick گفت.

DNA واکسن یک تکنولوژی جدید است. اما Inovio اتحاد تجربی واکسن در برابر بیماری های دیگر که راه همان است که گذشت ایمنی اولیه تست.

و حداقل یکی از نکات نشان داد که رفتن پوست عمیق به نحوی sped سیستم ایمنی بدن را توسعه محافظ آنتی بادی دانشگاه پنسیلوانیا دکتر پابلو Tebas گفت: AP. Tebas آگهی این آخرین جدید COVID-19 مطالعه است.

NIH را کانديد واکسن تولید شده توسط مدرن, Inc., کار می کند به طور مشابه به جز آن استفاده می کند یک نوع از کد ژنتیکی به نام messenger RNA و تزریق عمیق تر — به عضله.

نه NIH است و نه Inovio بالقوه واکسن ساخته شده با استفاده از ویروس واقعی معنی وجود دارد هیچ احتمال آلوده شدن از واکسن — و آن را ممکن است به مراتب سریع تر از سنتی عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im