ما برای اعزام کشتی های نیروی دریایی در نزدیکی ونزوئلا برای جلوگیری از قاچاق مواد مخدر

میامی — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد که کشتی های نیروی دریایی در حال نقل مکان کرد و به سمت ونزوئلا به عنوان دولت او beefs تا عملیات مبارزه با مواد مخدر در کارائیب پس از مواد مخدر ایالات متحده کیفرخواست علیه نیکولاس مادورو.

وی در آغاز روزانه کاخ سفید در نشست خبری به بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است که این کشور در قفل پایین و که دولت اوباما می تواند 100.000 240,000 مرگ و میر.

“مردم ونزوئلا همچنان به رنج می برند فوق العاده با توجه به مادورو و کیفری کنترل بر کشور و قاچاقچیان مواد مخدر هستند و تصرف در این بی قانونی” وزیر دفاع علامت Esper گفت: پس از رئیس جمهور را اعلام.

استقرار یکی از بزرگترین عملیات نظامی ایالات متحده در منطقه از سال 1989 حمله به پاناما برای حذف ژنرال مانوئل نوریگا از قدرت و آوردن او به ایالات متحده به صورت اتهام مواد مخدر. آن را شامل دارایی های مانند نیروی دریایی کشتی های جنگی برای نظارت هوایی و زمینی نیروهای ویژه به ندرت دیده می شود قبل از اینکه در منطقه است.

هدف این است که برای نزدیک به دو برابر ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر ظرفیت در نیمکره غربی با نیروهای عامل هر دو در کارائیب و شرق اقیانوس آرام است. Esper گفت: ماموریت خواهد بود با حمایت 22 شریک سازمان ملل.

“به عنوان دولت و ملت تمرکز بر coronavirus وجود تهدید رو به رشد است که کارتل جنایتکاران تروریست ها و دیگر بدگویی بازیگران سعی خواهد کرد برای بهره برداری از وضعیت خود را برای به دست آوردن” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما نباید اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

افزایش ماموریت شده است ماه در ساخت اما گرفته شده در بیشتر ضرورت پیروی از هفته گذشته کیفرخواست از مادورو, ونزوئلا را بحرانزده سوسیالیستی رهبر و اعضای حلقه درونی خود و نظامی است. آنها متهم به رهبری یک narcoterrorist توطئه مسئول قاچاق تا 250 تن کوکائین از یک سال به آمریکا حدود نیمی از آن توسط دریا.

“اگر من فقط اتهام قاچاق مواد مخدر توسط ایالات متحده با $15 میلیون پاداش برای من ضبط داشتن نیروی دریایی ایالات متحده انجام مبارزه با مواد مخدر در عملیات خاموش من ساحل خواهد بود چیزی است که من را نگران گفت:” از سوی دیگر ، مارکو روبیو از فلوریدا و جمهوری خواه است که در میان کسانی که خواستار موضع سخت تر در برابر Maduro.

مادورو ارتباطات وزیر خورخه رودریگز به نام استقرار یک “تلاش برای منحرف کردن توجه از غم انگیز بحران انسانی” در ایالات متحده ناشی از کوروناویروس. در جالب ضربت او گفت که برای “اولین بار” در دهه ایالات متحده آمریکا است که در تلاش برای خفه کردن عرضه کوکائین که او اشاره کرد بیشتر می آید از کلمبیا سرسخت آمریکا متحد.

مادورو اتحاد لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری او خواستار آن کار یک “نژادپرستانه کابوی” با هدف گرفتن ایالات متحده دست در ونزوئلا ذخایر عظیم نفت جهان بزرگترین.

دیگران ایراد گرفت آمریکا را به قصد پرده برداری از روز شنبه با وزیر امور خارجه مایک Pompeo, برای ایجاد پنج عضو شورای بدون مادورو یا Guaidó به اداره کشور تا زمان انتخابات برگزار می شود در عرض یک سال است. در حالی که خود را اولین تلاش در سال که توسط ایالات متحده به دنبال مذاکره راه حل به ونزوئلا بن بست در آینده بر روی پاشنه از کیفرخواست بسیاری می گویند آن را کمی امید موفقیت و به احتمال زیاد درایو مادورو دورتر از راه گفت و گو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مدتها اصرار داشت که همه گزینه ها روی میز برای از بین بردن مادورو از جمله نظامی ، هنوز هم وجود دارد هیچ نشانه ای از آن در حال حاضر است که هر نوع حمله ایالات متحده آمریکا است که برنامه ریزی شده است.

به جای ارسال کشتی های متناسب به دیرینه تماس توسط U. s. Southern Command برای دارایی های دیگر به مبارزه با رشد antinarcotics و دیگر تهدیدات امنیتی در نیمکره.

همچنین می تواند تلاش برای ارسال یک پیام برای حفاظت از ایرانیها آمریکا-حمایت رقیب خوان Guaidó.

مادورو رئیس دادستان دستور Guaidó به ارائه شهادت پنج شنبه به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام کودتا. Guaidó سر از ونزوئلا در کنگره است که به رسمیت شناخته شده به عنوان کشور خود را رهبر مشروع توسط ایالات متحده و تقریبا 60 کشورهای دیگر بعید است که نشان می دهد بالا بردن امکان او می تواند بود دستگیر شد. ایالات متحده از مدتها اصرار داشت آن را نمی خواهد تحمل هر گونه آسیب در برابر Guaido.

در ماه ژانویه یکی دیگر از کشتی نیروی دریایی USS دیترویت انجام یک آزادی ناوبری عملیات در سواحل ونزوئلا در فشار علیه مادورو.

“حضور می فرستد یک بیانیه در مورد تعهد ایالات متحده آن را می فرستد یک بیانیه به دوستان ما در آن آنها اطمینان داد و سپس به دشمنان ما است که کسانی که قادر به هنرمندان” Adm. کریگ Faller سر از ارتش آمریکا به فرماندهی جنوبی گفت: در کنگره شهادت در ماه گذشته.

گزارش برنامه ریزی شده استقرار می آید دو روز پس از یکی از ونزوئلا نیروی دریایی گشت قایق غرق شد و پس از برخورد با یک پرتغالی-پرچم کشتی کروز در نزدیکی ونزوئلا-کنترل جزیره La Tortuga. مادورو متهم کشتی اقدام به شدت و گفت که احتمالا حمل “مزدوران” به دنبال او فردی گری.

“شما باید بسیار ساده و بی تکلف به این را به عنوان یک حادثه جدا,” مادورو گفت: سه شنبه شب در تلویزیون دولتی.

اما کلمبیا کروز خدمات اپراتور کشتی کروز گفت: گشت قایق اخراج شلیک شد و از عمد منفجر به بوش در سرعت. وجود دارد هیچ مسافر در هیئت مدیره و هیچ یک از آن 32 خدمه مجروح شدند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>