Coronavirus اثبات غیر منتظره مزیت به اسباب بازی های ساخته شده در امریکا است.

به عنوان شیوع ویروسی در ادامه به چین چین تولید در چین که در آن 85 درصد از اسباب بازی های ساخته شده خرده فروشان به دنبال جای دیگری برای پر کردن قفسه های خود را از جمله good ol’ ما از منابع گفت.

خریداران از خارج, هدف آمازون و نمرات از دیگر اسباب بازی فروشندگان ماه گذشته راه می رفت راهرو در نمایشگاه اسباب بازی — شهر نیویورک صنعت عظیم نشان می دهد تجارت — درخواست چگونه به سرعت شرکت می تواند محصولات خود را به فروشگاه های منابع گفت.

این سوال باعث شده است تا برخی از فروشندگان شروع به انجام معاملات بیشتر با وطنی سازندگان اسباب بازی مانند کانال صنایع دستی 37 ساله اسباب بازی ساز از Charleroi, Pa. که متخصص در چوبی اسباب مانند هواپیما بومرنگ و دستکاری چوب.

“ما بهترین های ما در نمایشگاه اسباب بازی در یک دهه” کانال کرافت معاون رئیس جمهور جان Hogue گفت: پست از Javits Center تجارت نشان می دهد که پیچیده در اواخر فوریه. حدود یک سوم از سفارشات کانال کرافت رزرو در نمایشگاه اسباب بازی در این سال بودند از مشتریان جدید Hogue گفت: از جمله FYE, a 200-فروشگاه های زنجیره ای است که مبادرت به فروش فیلم ها و دیگر سرگرمی های مربوط به کالا.

فیلادلفیا-بر اساس بتونه ساز دیوانه هارون را نیز شاهد یک جهش در بهره از خرده فروشان تلاش برای پر کردن شکاف سمت چپ توسط توقیف کارخانجات چین بنیانگذار هارون Muderick گفت: پست.

“خریداران عمده آمد به من غرفه و به من گفت این دلیل است که من می توانم کشتی در حال حاضر” Muderick گفت. یک خرده فروش است که تا به حال متعهد به تست دیوانه هارون جدید معطر و خمیر بازی خط — سرزمین خمیر — فقط در 20 از فروشگاه های خود را قبل از نشان می دهد تجارت خود را بالا برده منظور از 200 فروشگاه پس از مرور نشان می دهد او اضافه شده است.

به طور مشابه, آمریکایی, اسباب بازی های پلاستیکی که دارای کارخانه در پنسیلوانیا و شمارش خارج شده و در میان بزرگترین مشتریان صحبت کردن به خرده فروشان در مورد کمک به آنها را با خود “برنامه های احتمالی” رئیس جمهور جان Gessert گفت: پست. یکی از آمریکایی های پلاستیکی موجود مشتریان در حال حاضر قرار داده شده بزرگتر از حد معمول سفارش برای بهار.

“در این مرحله ما دریافت نکرده اند خواستار سقوط بیشتر موارد اما من فکر می کنم آن را در ذهن همگان” Gessert گفت.

سازندگان اسباب بازی که نگردند تا پیش از تعرفه های سنگین در چین ساخته شده کالاها نیز در حال انتظار برای بهره مندی از بحران است.

پرتلند سنگ.-بر اساس گراز وحشی اسباب بازی به مراتب بیشتر ساخته شده در چین در آن انبار این سال از آن به طور معمول نمی کند — با تشکر به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه جنگ با چین گفت: جاش Loerzel معاون فروش و بازاریابی. در میان آیتم های آن را آماده به کشتی ها آن $39.95 مرغک گلف مجموعه و 25 دلار پاپ و عبور توپ-و-سبد بازی Loerzel گفت.

پس از نمایشگاه اسباب بازی, ویروس نیز در سراسر آمریکا و roiled بازارهای سهام در میان ترس از جهانی همه گیر. اما ما موارد در حال حاضر پایین باقی می ماند در حدود 118 با نه مرگ و میر در مقایسه با بیش از 80,150 موارد و نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر است که باید توقیف مناطق بزرگی از چین است.

تولید در چین است که تا حد زیادی انتظار می رود به نوسان به عقب به دنده آوریل, اما در حال حاضر وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد. در ضمن تولید کنندگان اسباب بازی خود را می گویند چین کارخانه ها باید به طور کامل عملیاتی ممکن است برای دیدار با تقاضا برای همه مهم فروش کریسمس فصل است.

“Coronavirus را آغاز کرده است به کاهش در چین اما این کارخانه تقریبا در ظرفیت کامل” گفت: D. A. Davidson تحلیلگر لیندا بولتون Weiser. سازندگان اسباب بازی “نمی خواهد بود قادر به ایجاد کسب و کار اگر خود کارخانه ها در تولید ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im