وزارت بهداشت و خدمات انسانی, برنج, ارسال بیش از ده نفر از کارگران به دیدار اولین آمریکایی تخلیه از کانون شیوع کروناویروس در ووهان چین بدون کافی دنده برای محافظت از آنها را از ابتلا به بیماری مرگبار یک دولت خلاف کاران ادعا می کند در شکایت است که به نور آمد پنج شنبه.

The whistleblower مشخص شده به عنوان یک ارشد HHS رسمی مستقر در واشنگتن نظارت کارگران در دولت برای کودکان و خانواده یک واحد در HHS واشنگتن پست گزارش داد.

او متهم است که HHS کارکنان شد “نادرست مستقر” و “نه به درستی آموزش دیده و یا مجهز به فعالیت در بهداشت عمومی وضعیت اضطراری” با توجه به شکایت به دست آمده توسط خروجی.

در این شکایت همچنین متهم است که ناشناس کارگران شده است می تواند در معرض coronavirus زیرا آنها محافظت و یا آموزش نحوه صحیح پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی حتی اگر آنها در تماس نزدیک با مسافران در هواپیما مفت.

موسس در حال حاضر به دنبال فدرال حفاظت و گفت او ناعادلانه reassigned پس از افزایش نگرانی ها در مورد ایمنی کارگران به بالا HHS مقامات از جمله کارکنان در دفتر HHS وزیر الکس آذر.

وکیل او گفت که او گفته بود در فوریه. 19 که اگر او قبول نکردند جدید فرفره با 5 مارس او خواهد بود, کنسرو شده. موسس دهه تجربه در این زمینه برنده یک جفت HHS بخش جوایز از آذر سال گذشته دریافت کرده بود بالا ارزیابی عملکرد وکیل او گفت این مقاله است.

شکایت ثبت شده در روز چهارشنبه با دفتر مشاور ویژه مستقل فدرال ناظر سازمان.

این افشاگر اطلاعاتی وکلا ارائه یک کپی از یک redacted 24-صفحه شکایت به کاغذ که او نیز به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

“من به زودی شروع به میدان پاچه تماس از من رهبری تیم و اعزام کارکنان با ابراز نگرانی از عدم H. H. S. ارتباط و هماهنگی کارکنان در حال ارسال به مناطق قرنطینه بدون تجهیزات حفاظت فردی آموزش یا تجربه در مدیریت سلامت عمومی در شرایط اضطراری و پروتکل های ایمنی و خطر بالقوه برای هر دو خود و اعضای عمومی آنها در تماس با” موسس نوشت: با توجه به بار.

کارگران نشان نداد علائم عفونت و تست شده برای, ویروس, واشنگتن پست گزارش با استناد به این افشاگر اطلاعاتی شکایت.

یک سخنگوی دفتر بود که در آن ظ گفت: او نمی تواند اظهار نظر در مورد شکایت شده است.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از نیویورک پست, اما یک HHS سخنگوی گفت: DC مقاله آنها در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی.

“ما تمام خلاف کاران شکایت بسیار جدی و در حال ارائه شاکی همه مناسب حمایت های تحت موسس قانون حمایت از. ما در حال ارزیابی شکایت و چیزی بیشتر برای اضافه کردن در این زمان” HHS سخنگوی Caitlin Oakley گفت.

اعضای هیات فرستاده شد به تراویس پایگاه نیروی هوایی و پایگاه هوایی رزرو مارس در کالیفرنیا و دستور داده شد برای ورود به قرنطینه مناطق تایمز گزارش داد.

Coronavirus evacuees board waiting buses at March Air Reserve Base in California after getting off a charter flight from Wuhan, China, in January.
Coronavirus evacuees هیئت مدیره در انتظار اتوبوس در پایگاه هوایی رزرو مارس در کالیفرنیا پس از گرفتن یک پرواز چارتر از ووهان چین در ماه ژانویه است.اورنج کانتی ثبت نام از طریق زوما سیم

ماه مارس پایه قرار دارد 195 مردم تخلیه از ووهان برای 14 روز شروع و در اواخر ماه ژانویه است.

تراویس قرار دارد تعدادی از قرنطینه مردم در هفته های اخیر از جمله برخی از تقریبا 400 آمریکایی ها در بد بخت الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که لنگر انداخت در ژاپن است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه نام معاون رئیس جمهور مایک پنس به سر تا دولت پاسخ تلاش و خدمت به عنوان نقطه فرد برای ساخت هر گونه اعلامیه در مورد این موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im