ایالات متحده آمریکا امروز ناشر رونمایی پرداخت کارکنان کاهش furloughs

ایالات متحده آمریکا امروز ناشر گانت اعلام کرد یک سری از کاهش دستمزد و اجباری furloughs روز دوشنبه در آخرین اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بحران است.

گانت مدیران را 25 درصد کاهش پرداخت و مدیر عامل شرکت پل Bascobert را چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد خود را به طور کامل تا زمانی که پرداخت کاهش و furloughs بس و coronavirus همه گیر فروکش کرده است Bascobert گفت: در یک یادداشت به کارکنان.

این furloughs اعمال خواهد شد در یک نورد اساس به کارکنان که بیش از $38,000 یک سال از طریق ژوئن Bascobert گفت.

این یادداشت خواسته کارکنان از سراسر گانت روزنامه را “جمعی قربانی” برای دریافت از طریق بحران گرفته شده عمده تلفات در روزنامه’ تبلیغات درآمد.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما انتظار حوادث به پیشرفت تا به سرعت” Bascobert گفت: در رونمایی این کاهش گفت که “را به عنوان به زودی به عنوان این هفته است.”

“مستقیم به فروش می رسد تبلیغات در حال حاضر کاهش یافته و بسیاری از کسب و کار متوقف شد خود برنامه ریزی کمپین های بازاریابی” این یادداشت گفت.

Bascobert اشاره کرد سنبله در دیجیتال ترافیک و اشتراک آنلاین به عنوان مردم با عجله به خواندن در مورد کوروناویروس اما گفت که این کافی نیست برای جبران آگهی ضرر و زیان است.

“به طور کلی اگر ما انتظار داریم ما درآمد به کاهش قابل توجهی در طول این دوره و ما باید برای رسیدگی به این وضعیت است.”

در علاوه بر این به ایالات متحده آمریکا امروز گانت منتشر صدها نفر از روزنامه ها از جمله ضبط و Asbury پارک مطبوعات در نیوجرسی, اخبار مجله در وستچستر و راکلند شهرستانهای استان و همچنین مطبوعات آزاد دیترویت آریزونا جمهوری Des Moines, ثبت نام و آستین (Tex) American-Statesman.

گانت شد و در حال حاضر این کشور بزرگترین روزنامه ناشر زمانی که این ادغام با شرکت روزنامه رسانه های جدید شرکت سرمایه گذاری پدر و مادر از Gatehouse رسانه ها در ماه نوامبر گذشته.

این $1.2 میلیارد ادغام تامین شده توسط شرکت سهام خصوصی آپولو مدیریت جهانی ساخته شده است آن را حتی بزرگتر بوده ولی انتظار می رود به عملکرد صرفه جویی در هزینه های $300 از جمله کاهش کارکنان.

این furloughs روز دوشنبه اعلام کرد نمی خواهد مانع آینده اخراج Bascobert گفت و توضیح داد که “ادغام کار” به عنوان یک نتیجه از ادغام “ادامه خواهد داد.”

بیش از 500 گانت کارکنان در حال حاضر گذاشته شده است پس از ادغام اعلام شد که روزنامه صنعت رنج می برند کاهش فیزیکی اشتراک میان رقابت رو به رشد از نشریات آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>