USNS راحتی Javits Center هنوز هم تا حد زیادی خالی از نیویورک coronavirus بیماران

این USNS راحتی و Javits Center بیمارستان صحرایی باقی مانده عمدتا خالی جمعه — به عنوان اتاق اورژانس teemed با کروناویروس بیماران و فدرال و مقامات دولتی سرزنش یکدیگر برای خالی.

تا پایان روز وجود دارد که تنها 270 بیماران تحت درمان در داخل 1,000-تخت Javits است که اختصاص داده شده به دوره نقاهت COVID-19 بيمار. که فقط کمی بهتر از 225 نفر وجود دارد یک روز قبل از.

و وجود دارد تنها 62 نفر از جمله 26 در بخش مراقبت های ویژه در 500 تخت آسایش پزشکی کشتی است که اختصاص داده شده به sickest COVID-19 موارد نرخ اشغال که عملا بدون تغییر باقی ماند برای روز دوم.

در ضمن اپل بزرگ بیمارستان این ماجرا بودند با 20,400 بیماران با توجه به شهر داده است.

این logjam ناشی از بیش از حد سخت معیارهای پذیرش نا امید پزشکی کارکنان می گویند.

“این غیر قابل تحمل است که این بچه ها نمی گرفتن بیماران ما از آنجا که ما نیاز به مکان ها برای قرار دادن این افراد” یک پزشک در بیمارستان شهری مرکز گفت: پست طولانی خالی در Javits و راحتی.

“ما در حال فرستادن مردم به خانه که ما نمی خواهد که شش ماه پیش به دلیل وجود دارد هیچ جایی برای آنها گفت:” دکتر که خواست ناشناس باقی می ماند.

“ما درست در نقطه شکستن و ما در حال کمک کرده است. من نمی دانم که چرا این بچه ها در حال بازی این بازی.”

در هفته گذشته دو فدرال امکانات پیش نویس لیست قابلیت های خود را با کمک و نظارت دولت-قرارداد Northwell سلامت سیستم بیمارستان.

هر دو فدرال و دولت کمک به پذیرش معیارهای — اما در حال حاضر هر یک مقصر دیگر برای بیش از حد سخت اولیه قوانین که مقامات در هر طرف ادعا می کنند در حال آرام بودن.

برای مثال تنها بيمار سرپايي و که مورد نیاز حداقل پرستاری — یک پرستار بازدید از هر هشت ساعت — بودند که به بستری Javits.

“این نیاز به یک بیمار بود به اندازه کافی پایدار به تقریبا خالی شده” شهری, دکتر گفت:.

The Javits Center coronavirus
این Javits Centerرابرت میلر

هر دو امکانات در حال حاضر ساخته شده است در محدودیت.

ارتش پزشکان-کارکنان Javits آمد حاضر به درمان و دوره نقاهت COVID-19 بيمار در آوریل 2 — با اتاق عمل و محدود ICU است که طراحی شده است برای اقامت تا حدی خالی به عنوان یک ذخیره برای هر نفر که ممکن است عود.

تسهیلات نمی, بنابراین, پذیرش بیماران در حال حاضر انتوبه یا که شرایط اساسی — بیماری های قلبی به عنوان مثال — می تواند نیاز به عمل جراحی مقامات وزارت دفاع توضیح دهد.

نیروی دریایی پزشکان-کارکنان راحتی در ضمن repurposed نبرد جراحت در بیمارستان که در نتیجه هیچ اطفال ، OBGYN یا روان-سلامت قابلیت های.

کشتی آمد آنلاین برای COVID-19 مورد در روز دوشنبه و تنها در روز چهارشنبه بسیار تجهیزات تحویل داده شده توسط هلی کوپتر.

هر دو امکانات تنها قبول انتقال از بیمارستان های دیگر و اگر بيمار در حال حاضر انتوبه حرکت آنها و خود را از دستگاه تنفس مصنوعی می تواند مخاطره آمیز باشد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال گفت: هر دو Javits و آسایش هستند و داستان های موفقیت است.

“این باور نکردنی است که کار آنها گفت:” دوشنبه وقتی پرسیده شد که در مورد کم occupancies. “اما آنها با استفاده از کمتر تخت. این چیز خوبی است و نه یک چیز بد است . . . مرگ اعداد وحشتناک, اما اگر شما برگردید و در حال حاضر شما در حال پیدا کردن آنها در حال رفتن به شروع به پایین آمدن قابل ملاحظه ای بر اساس واقعیت بستر استفاده از تعداد تخت ها بسیار کمتر است. خیلی کمتر است.”

گزارش های اضافی توسط باب Fredericks

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>