USNS راحتی ظرفیت برش در نیم برای درمان coronavirus بیماران

ظرفیت نیروی دریایی ایالات متحده 1000 تخت بیمارستان کشتی آسایش شده است کاهش در نیمه در پی این کشتی را پیکر بندی دوباره برای درمان COVID-19 بيمار گزارش گفت:.

این USNS راحتی که لنگر انداخت در هفته گذشته در اسکله 90 در منهتن طرف غرب تا به حال به بازسازی آن مرکز درمان اجازه می دهد فقط برای نیمی از ظرفیت آن به طور معمول تحت تدابیر جدید برای درمان بیماران مبتلا به این ویروس مرگبار یک نیروی رسمی با سی ان ان گفت.

“به منظور اطمینان از ایمنی همه بیماران ما به عنوان به خوبی به عنوان خدمه ما, ما تا به حال به پیکربندی نظامی مرکز درمان. این پیکر بندی دوباره اجازه خواهد داد که ما برای جدا کردن ما COVID و ما غیر COVID بیماران, اما آن را به ارمغان می آورد ما ظرفیت را به حدود 500 نفر خواند و گفت: اخبار خروجی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه اعلام کرد که کشتی را درمان coronavirus موارد پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ساخته شده در درخواست.

کشتی بیمارستانی کامل با 12 عامل اتاق های مستقر در شهرستان در ماه گذشته با قصد تنها درمان غیر coronavirus بیماران به منظور از بین بردن این شهر سبب شیوع سیستم بیمارستان.

اما از آنجا که وجود دارد یک مقدار حداقل از غیر coronavirus بیماران در شهر کومو در دوشنبه پرسید مغلوب ساختن پیشی جستن به سوئیچ کردن استراتژی روی عرشه کشتی.

در هفته گذشته چندین بیماران مبتلا به COVID-19 بودند به اشتباه گرفته شده و به بیمارستان کشتی.

Sailors practice transferring patients from the pier onto the USNS Comfort in New York.
ملوانان عمل انتقال بیماران از اسکله بر روی USNS راحتی در نیویورک است.نیروی دریایی ایالات متحده

یک سخنگوی نیروی دریایی که قبلا گفته شده پست است که “چند” بیماران انجام تست مثبت پس از ورود در کشتی, اما تنها در حالی که هنوز جدا از غیر COVID-19 بيمار در هیئت مدیره.

این بود گزارش داد که روز شنبه یک عضو خدمه از USNS راحتی آزمایش مثبت برای ویروس.

فردی بود که تحت درمان در انزوا روی عرشه کشتی و فرد شده است در تماس با سایر بیماران, ABC News گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de