تلوان ماشین آلات در لهستان فروش ماسک میان coronavirus همه گیر

تلوان ماشین آلات فروش ماسک و دستکش و عفونی به نظر می رسد در خیابان های لهستان دو تا از بزرگترین شهرستانها در این هفته به عنوان کشور شدت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای محدود کردن گسترش coronavirus.

تا کنون دو تلوان ماشین آلات نصب شده اند در ورشو و پنج در کراکوف دارد و برنامه ای برای نصب چند ده یا شاید چند صد نفر بیشتر در دو هفته آینده با توجه به لهستانی تلوان انجمن که راه اندازی این طرح می باشد.

از آوریل 16, تمام قطب های مورد نیاز خواهد بود برای پوشش دهان و بینی در فضاهای عمومی وزیر بهداشت Lukasz Szumowski گفت: در روز پنج شنبه به عنوان دولت تمدید مستند اقدامات شامل coronavirus.

ماسک فروش در تلوان ماشین آلات در قیمت 8.8 zlotys ($2.11) هر کدام.

لهستان گزارش کرده است 5,742 موارد از coronavirus و 175 مرگ و میر. روز پنج شنبه دولت گفت: کسب و کار باقی می ماند قفل شده است و تا مارس 19 و محدودیت برای مدارس و همچنین راه آهن و حمل و نقل هوایی تمدید خواهد شد برای دو هفته دیگر.

الکساندر Wasik رئیس لهستانی تلوان انجمن که نشان دهنده تلوان ماشین آلات سازندگان و توزیع کنندگان در لهستان گفت: “می خواستم مطمئن شوید که کارکنان خود را نگه داشتن شغل خود را. او با استفاده از خود را در صنعت مخابرات برای دریافت ماشین و در حال اجرا برای ارائه آنچه که بیشتر مورد نیاز در طول یک بیماری همه گیر: تجهیزات حفاظتی.

“آنچه اتفاق افتاد فقط در حال حاضر است یک ضربه به همه. بسیاری از (vending machine) اپراتورهای افسرده شد چرا که آنها در حال حاضر شاهد امکان ورشکستگی,” او گفت:.

این ابتکار تحسین شده توسط مشتریان.

“من فکر می کنم اگر آن را طول می کشد دیگر کل این دولت از اپیدمی آن را در مفید آمده می بینم بسیاری از مردم آینده — علاقه وجود دارد” گفت: Pawel Kasprzycki, 67, خریداری شده که یک ماسک در یکی از تلوان ماشین آلات در ورشو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im