Verizon مشتریان شکایت آنها نمی توانند به کمک سرویس اینترنت در ماه

Verizon مشتریان که اینترنت می رود در fritz ممکن است قادر به دریافت آنلاین تا ماه نوامبر برخی griped شنبه به عنوان شرکت تصویب یک تعمیر جدید در سیاست در پاسخ به کروناویروس بحران است.

در خانه خدمات خواهد بود در حال حاضر محدود به “نیازهای حیاتی” به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس, Verizon گفت: در آن سایت کسب و کار خودی گزارش شده است.

“ما به حداقل رساندن ما در خانه کار نصب و راه اندازی به بحرانی نیاز به نگه داشتن کارکنان و مشتریان امن و به منظور کاهش گسترش COVID-19” این شرکت اعلام کرد.

ورایزون در حال حاضر تنها اعزام تکنسین های پزشکی “شرایط اضطراری و بحرانی تاسیسات” یک سخنگوی شرکت گفت: خروجی.

این معلوم نیست که این شرکت خواهد شد بازگشت به خدمات کامل.

اما برخی از مشتریان ادعا شنبه که آنها قادر به گرفتن یک قرار ملاقات برای یک تکنسین آمده برای ماه.

“هنگامی که شما در حال حرکت و @Verizon نمی تواند به شما اینترنت تا ماه نوامبر در یک محل در حال حاضر با استفاده از Verizon ایم” یک کاربر بود که با توجه به یک قرار ملاقات برای نوامبر. 30. “چگونه خود نصب یک گزینه نیست ؟ مسخره است.”

مشتری دیگری نیز توییتی که هیچ قرار ملاقات ها در دسترس تا سقوط و گفت: “Verizon فقط به من گفت من تکنسین ممکن است ثابت اینترنت من موضوع توسط نوامبر است.”

مشتریان دیگر گفت که قرار ملاقات برنامه ریزی شده اند به طور ناگهانی لغو شد.

“من تایید انتصاب من دیروز و همچنین یک پیام تایید این هستم” این کاربر توییتر نوشت. “در آخرین لحظه Verizon Fios لغو نصب و راه اندازی و چپ من رشته بدون اینترنت برای کار از خانه.”

Verizon نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>