جانبازان برنده آخرین نانو سمعک سادگی

خوانندگان: همانطور که اشاره کردم چند هفته به عقب نانو سمعک — nanohearingaids.com — بود و به دور از 24 جفت سمعک از طریق این ستون.

این شرکت در فرآیند تماس با مردم را به این سادگی خود را بر اساس نیاز و عدم توانایی خود را برای پرداخت هزینه های سمعک خود را. در اینجا پنجم و ششم برندگان خوش شانس:

برنده 5

نانو: من از دست رفته گذشته زن و شوهر از فروشگاه و در نهایت این یکی در زمان. من نوشتن برای من پدر ویتنام دامپزشک بدون VA منافع و بسیار محدود درآمد.

پدرم مرد از خانه خود را ارائه. بد بدبختی ما ضربه سخت و مادر تا به حال به سه عرق-کارخانه شغل به پایان می رسد دیدار. ناهار مدرسه خانمها ترحم بر من و می دزدکی حرکت کردن یک ساندویچ اضافی و یا چیزی است که یک بار در در حالی که, بنابراین من می خواهم جلوگیری از رفتن به مدرسه ،

مدرسه و موفقیت من شده است, فشار رویای من فراهم شد تا برای آنها و مراقبت از آنها. پس از شکست دادن سرطان در هر دو بار قبل از تولد 30, من در نهایت قادر به رفتن به مدرسه پرستاری ،

آن زمان برای همیشه, اما من هنوز هم $200,000 در بدهی. ارائه می دهد کار محدود هستند و پس از 14 سال و هشت سقط جنین شوهر و من در نهایت قادر به یک کودک است. آن بوده است که سه سال از من شده اند قادر به کار با خود بیماری و معلول شوهر.

پدر من تا به حال به یک پیوند کلیه در سال 2002. من می خواستم به زندگی می کنند کمک کننده است اما با سن و سال من و سرطان, من و برادر قادر به ارائه آن به جای.

ما فکر کردیم که در نهایت همه چیز شروع به دنبال کردن اما تا به حال بیشتر بدبختی و او غیر فعال شد و شروع به از دست دادن چشم انداز خود را. آنچه ما انتظار نمی بود که او نیز خود را از دست دادن شنوایی. ما قادر به خراش با هم پول زمانی که ما می تواند اما در حال حاضر آن را شدید و بیمه انتظار دارد او را به پرداخت $5,000.

ما فقط می تواند آن را ندارند. او تبدیل شده است کاملا افسرده قرار می دهد و خیلی بیشتر مراقب استرس در مادر من. بنابراین علاوه بر این نه تنها قادر به دیدن خانواده او نوه او نیز نمی تواند او را بشنود.

من می دانم که شما احتمالا تن از داستان هر giveaway. من امیدوارم که شما در نظر گرفتن وضعیت ما. هر کس نفع خود را واقعا آن را درک. با تشکر از سخاوت شما اما حتی بیشتر, با تشکر برای تغییر زندگی کسی. K. T.

برنده 6

نانو: من به تازگی خواندن یک مقاله در مورد امکان رایگان و به سادگی از سمعک است. مقاله هیچوقت لیست خاصی معیار برای انتخاب و یا قوانین را اعمال می شود بنابراین من به سادگی دولت وضعیت من.

من 72 سال افتخار مرخص US Air Force کهنه که خدمت در دانانگ ویتنام در 1967-1968. من در محل کار بود و در کنار یک هواپیما فرودگاه و موتور جت آزمون پد. در حالی که من به طور مداوم در معرض سر و صدا بسیار بالا سطوح بدون هیچ گونه حفاظت شنوایی.

شنوایی در گوش چپ بسیار ضعیف در حالی که من گوش راست تا حدودی کمتر تحت تاثیر قرار.

من خوشحال خواهد شد به “شنیدن” چگونه به درخواست و یا دریافت رایگان جفت سمعک. J. M.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de