ViacomCBS کاهش ارزش سهام 17 درصد در 4Q دست دادن با وجود جریان فشار

وال استریت نیست خرید ViacomCBS را قصد دارد به رقابت با Netflix بکشد.

سهام تازه با هم ادغام شدند مالک شبکه های تلویزیونی مانند CBS, Showtime, MTV و Nickelodeon سقوط 17 درصد در روز پنج شنبه در ضعیف تر از حد انتظار نتایج و مخلوط پذیرش در وال استریت به برنامه های خود را برای راه اندازی یک جریان خدمات.

ViacomCBS اجرایی باب Bakish با استفاده از گزارش درآمد به طرح این شرکت برگرد طرح که شامل راه اندازی یک جدید, جریان, خدمات برای رقابت با Netflix دیزنی و آمازون است.

مدیر عامل شرکت گفت: این سرویس جدید را گسترش CBS همه دسترسی شامل نشان می دهد از ویاکام شبکه Nickelodeon است, شرط بندی, MTV و Comedy Central. این شرکت همچنین نام تجاری جدید تعریف Showtime خواهر شبکه Showtime ویترین به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی متمرکز خدمات به نام “شو*شرط می بندم.”

“آنها نمی دهد بسیاری از جزئیات” غنی Greenfield شریک در شرکت تحقیقات LightShed گفت: از جریان استراتژی با اشاره به این می آید در یک زمان دشوار برای ViacomCBS است که وزن توسط برنامه نویسی و ادغام هزینه های.

“آنها نیاز به مذاکره مجدد با NFL و با ظرف و آنها نیاز به صرف بازاریابی و تبلیغات برای خدمات جریان” سبز گفت. “هیچ کس به خرد کردن آن. کل بخش است که در بسیاری از مشکلات است. مصرف کنندگان در حال حرکت به دور از خطی و تلویزیون و بسیاری از ViacomCBS’ محتوا به خطی TV.”

در گزارش درآمد پس از ادغام بسته در ماه دسامبر ViacomCBS نوشته شده در سه ماهه چهارم از دست دادن خالص $273 میلیون یا 44 سنت یک سهم در مقایسه با یک سال پیش سود $884 میلیون دلار یا $1.43 یک سهم. تنظیم درآمد بالغ بر 97 سنت به اشتراک بگذارید.

درآمد تضعیف 3 درصد به $6.87 میلیارد وزن با 11 درصد شیب در محتوا-صدور مجوز درآمد. نتایج جستجو شامل میلیارد و 589 میلیون و نوشتن را برای برنامه نویسی و $468 میلیون در بازسازی اتهامات عنوان شده علیه. ViacomCBS از دست رفته وال استریت انتظارات از تعدیل سود هر سهم $1.44 بر درآمد حاصل از $7.36 میلیارد دلار است.

Bakish بالا برده و هدف خود را برای پست-ادغام صرفه جویی در هزینه به $750 میلیون از 500 میلیون دلار به عنوان ViacomCBS بلوس به جلو با دور جدید اخراج.

سهام بسته پنج شنبه در $29.29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de