راز را.

شرکت مادر victoria’s Secret گزارش شده است که نزدیک به فروش یاد اما دست و پا زدن لباس زیر زنانه نام تجاری به یک شرکت سهام خصوصی.

نیویورک-بر اساس چنار همکاران در مذاکرات برای خرید راز ویکتوریا از خرده فروشی کنگلومرا L برندها در یک معامله است که می تواند اعلام کرد به محض این هفته CNBC گزارش اواخر یکشنبه.

روشن نیست چقدر چنار خواهد پرداخت victoria’s Secret, اما, L مارک سهام باز 6.4 درصد بالاتر در $25.11 در میان اخبار قبل از بریده به دست آوردن به 0.8 درصد در 12:14 بعد از ظهر دوشنبه. هر دو چنار و L برندها کاهش یافته است به نظر.

اوهایو-بر اساس L علامت های تجاری نیز شده است به دنبال به offload راز ویکتوریا به دلیل کاهش فروش و اتهام رفتار نامناسب نسبت به مدل های آن. L مارک های مدیر عامل لسلی Wexner نیز مواجه موشکافی بیش از گذشته خود را اتصال به پدوفیلیا سرمایه جفری اپستین که درگذشت خودکشی در ماه اوت است.

وال استریت ژورنال برای اولین بار در ماه گذشته گزارش کرد که L مارک و چنار مذاکره شد ممکن است کامل و یا جزئی فروش راز ویکتوریا و Wexner یک 82 ساله میلیاردر شد در بحث به گام را به عنوان مدیر اجرایی خود را در “امپراطوری خرده فروشی.” چنار دارای جامعی دیگر مبارزه با خرده فروشان مانند Talbots محدود و نه غرب.

راز ویکتوریا دیدم فروش افت 12 درصد در دو ماه گذشته از سال 2019 میان رکود در ترافیک در آن حدود 1,100 فروشگاه در سراسر ایالات متحده و کانادا است. این برند همچنین لغو آن مد نشان می دهد سالانه در سال گذشته به عنوان L برندها به دنبال rejig بازاریابی خود را که کمی تغییر کرده است در طول سال.

بیش از 100 مدل ناودان راز ویکتوریا هفته گذشته پس از نیویورک تایمز معرض جزئیات یک “فرهنگ زن ستیزی” در این نام تجاری. این گزارش شامل اتهامات که سابق L مارک های اجرایی اد Razek خواسته مدل را روی زانوی خود نشسته و سعی کرد به بوسیدن آنها و حتی لمس یک محل انشعاب بدن انسان. مدیران گفته پرچم Razek رفتار به Wexner.

L مارک سخنگوی گفت: بار است که این شرکت “به طور کامل متعهد به بهبود مستمر و کامل در پاسخگویی” اما Razek خود را تکذیب کرد و این اتهامات به کاغذ.

کسانی که اتهامات به دنبال سوال در مورد Wexner رابطه با اپستین که به کشته شدن خود را در شهری در مرکز تادیبی در منهتن به عنوان او مواجه جنس قاچاق اتهامات عنوان شده علیه. Wexner گفته او “خجالت” در مورد اتصال به اپستاین و او را متهم کرد از misappropriating بیش از $46 میلیون در حالی که خدمت به عنوان Wexner را مدیریت پول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی