ویدئو نشان می دهد که پلیس طفل شیرخوار پانچ زن در فرودگاه بین المللی میامی

یک مامی پلیس گرفتار شد در دوربین پمپاژ مشت زدن یک زن در طول یک استدلال در شب چهارشنبه.

افسر می تواند دیده می شود ایستاده در کنار زن در فرودگاه بین المللی میامی, با توجه به تصویری از این حادثه ارسال شده به توییتر.

این معلوم نیست چه موجب اختلاف اما این ویدئو شروع می شود که زن روش افسر و فریاد در او.

“شما سیاه هستید. شما بازیگری مثل شما سفید است اما شما واقعا سیاه” زن شنیده می شود گفت: به افسر — هر دو از آنها سیاه و سفید هستند.

“چه می خواهید انجام دهید ؟” زن می افزاید.

افسر خروس سپس پشت خود را مشت و مشت زن به عنوان تماشاگران بریده بریده نفس کشیدن.

دوم پلیس ایستاده در این نزدیکی هست می پیوندد و سپس به کمک افسر اول آنها به عنوان گرفتن زن و پین کردن او به عنوان آنها محل او را تحت بازداشت است.

مدیر اداره پلیس آلفردو رامیرز اعلام کرد حدود 30 دقیقه پس از این ویدئو نوشته شده بود که این بخش راه اندازی شد رسیدگی به افسران’ انجام شده است.

“من شوکه و خشمگین بدن cam تصویری که من دیدم فقط مربوط به یکی از افسران ما. من بلافاصله آغاز تحقیقات و دستور داد که درگیر افسران رها می شود وظیفه” رامیرز گفت: در توییتی بیانیه.

“اقداماتی از این قبیل را تضعیف می کند کار سخت است که ما سرمایه گذاری در جامعه ما و باعث می شود قلب من برای شکستن برای جامعه ما و برای اکثریت قریب به اتفاق افسران ما که زندگی خود را وقف خدمت ما کانتی” رامیرز در رفت.

مدیر گفت: او همچنین درخواست دولت وکیل کتی Rundle برای کمک به تحقیقات به درگیر افسران مشخص نشده اند.

“این نمی خواهد ایستاد و من اطمینان جامعه ما که هر افسر بازیگری در این بیهوده برگزار خواهد شد به حساب” رامیرز گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>