وین اسکالی را coronavirus تنظیم: سخت ‘بدون آغوش’

مورد علاقه آمریکا صدای خوبی انجام می دهند در میان coronavirus همه گیر cooped در لس آنجلس در خانه تمرین های اجتماعی فاصله.

بازنشسته در سن 92, Vin Scully است تنظیم به این واقعیت جدید مانند هر کس دیگری.

“یک بار در در حالی که یکی از بچه های ما می آیند و بازدید … ما خیلی بزرگ اتاق خواب استاد, به طوری که آنها می توانید بنشینید و کاملا چند پا دور فقط به گفتن سلام گفت:” لس آنجلس تایمز. “اما وجود دارد هیچ بغل کردن و بوسیدن و چیزی که ما در حال تلاش بسیار سخت به دنبال قوانین … بچه ها می ترسند که آنها را در چیزی است که فقط ضربه من دور … آن زمان بسیار دشوار است برای رفتن بدون آغوش می دانید؟”

سابق صدای داجرز در طول رکود بزرگ پس از او به سختی می داند. او به خاطر خوردن ماکارونی برای شام و تلاش برای زنده ماندن.

“از اعماق افسردگی ما مبارزه راه خود را از طریق جنگ جهانی دوم و اگر ما می توانید انجام دهید که ما قطعا می تواند مبارزه را از طریق این” او گفت:. “من به یاد داشته باشید که چگونه شاد و رها و همه هیجان زده بود … زمانی که آنها امضا پیمان با ژاپن و کشور فقط رقصید از یک راه یا دیگری. این زندگی از این دنیا از فراز و فرود این پایین ما قصد داریم به واقع قبول آن در آنچه در آن است و ما از آن است که همه به آن وجود دارد ما قطعا از آن را دریافت کند.”

Vin Scully
وین Scullyگتی ایماژ

در مقایسه با دیگران اسکالی گفت زندگی خود را تغییر نکرده بیش از حد. قبل از coronavirus او نمی رویم از حد به هر حال. بدیهی است که در حال حاضر او نمی در همه. اما او از همه مهمتر است ،

“که قابل توجه است در حال حاضر من حدس می زنم چون من خیلی excommunicado با کسی به جز بر روی گوشی های,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>