رای دهندگان شجاع coronavirus را جو بایدن presumptive نامزد

جو بایدن جاروب سه پر مخاطره دموکراتیک مقدماتی در برابر برنی ساندرز سه شنبه شب برای تبدیل شدن به حزب را presumptive نامزد با رای دهندگان braving coronavirus نگرانی به آمار نظر سنجی.

معاون سابق رئیس جمهور را برای اولین بار برنده از شب نیز او را به عنوان او cruised به تار و مار بیش از ورمونت سن. ساندرز در فلوریدا — بسته بندی شده با 219 حزب نمایندگان — با نزدیک به 40 درصد 61.9 درصد به 22.8 درصد با 99 درصد از حوزه گزارش.

“امروز به نظر می رسد یک بار دیگر . . . مبارزه ما تا به حال بسیار خوب شب” بایدن گفت: در یک رام بیانیه livestreamed از ویلمینگتون دلم., صفحه اصلی.

“ما نقل مکان کرد و نزدیک به تامین دموکراتیک حزب نامزدی برای ریاست جمهوری.”

بایدن به دنبال خود آفتاب دولت با پیروزی یک فرمانده پیروزی در ایالت ایلینوی که در آن با 96 درصد از حوزه گزارش او تا 59.5 درصد به 35.8 درصد است.

و به عنوان آریزونا بازده آمد در اوایل روز چهارشنبه (EDT) بایدن به حال سالم منجر شود وجود دارد از 42.7 درصد به 30 درصد با 38 درصد گزارش.

سوخت غالب برنده در کارولینای جنوبی در فوریه. 29 روز سه شنبه (3 مارس) هفته گذشته در میشیگان و در یک رشته از ایالات جنوبی بایدن در حال حاضر رسید گذشته 1,100 مجموع پیش بینی نمایندگان — ترک ساندرز با واقع بینانه راه به پیروزی.

سه شنبه blowouts کمک بایدن گسترش آنچه که در حال حاضر سه رقمی سرب در نماینده تعداد اعطا نسبت به نامزدهای مجموع رای.

ساندرز صحبت نمی کنم علنا زیر سهشنبه drubbing اما کسانی که آشنا با خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی تفکر ابراز شک و تردید است که او موج پرچم سفید در هر زمان به زودی.

“آنچه که من می دانم در مورد سناتور ساندرز’ روند تفکر و تمرکز است که این همه در مورد به نمایندگی از جنبش پیشرو و آنچه که او در ابتدا به نام سیاسی انقلاب” Kurt Ehrenberg, Sanders,’ سابق دیرین استراتژیست در نیوهمشایر گفت: Politico.

“و اجازه نمی کردن افرادی که با او همراه است. من فکر می کنم که مهم ترین نظر برای او.”

اما ساندرز احتمالا دچار یک چهارم تحقیر کردن و دست دادن در روز سه شنبه در اوهایو به حال رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine نه به تعویق افتاد اولیه ساعت قبل از انتخابات افتتاح بیش از ترس از coronavirus.

حتی در این سه کشور که از مقدماتی شروع کرد همیشه در حال گسترش و همه گیر بزرگ از loomed.

یک روز پس از رئیس جمهور تهمت خواست آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمعات از 10 نفر یا بیشتر برای جلوگیری از عفونت را گسترش پایین مردم در انتخابات بود و هنجار — هر دو در میان رای دهندگان و نظرسنجی کارگران است.

در فلوریدا پالم بیچ کانتی برخی از 800 داوطلب نظرسنجی کارگران در حمایت از, با, تنها 100 آنهایی که جدید اومده.

آریزونا انتخابات تثبیت حوزه های رأی گیری صف تا پشتیبان نظرسنجی کارگران و تاکید کرد ضد عفونی تجهیزات در حالی که در ایلینوی وجود دارد که فشار به نقل مکان در حدود 50 منطقه شیکاگو حوزه های رأی گیری پس از میزبان سایت های لغو شده در آخرین لحظه.

“بایدن و ساندرز در حال بحث محاسن حاشیه سیاست های مختلف در این شبه در حالی که در آمریکا مصرف می شود توسط یک بحران بی سابقه ای گفت:” جسی Lehrich های دموکراتیک عمل مستقر در شهر باد می وزد که به نام دولت در انتخابات “طبعا یک بیت از یک ظرف غذا.”

“که یک انتقاد از نامزدها گفت:” Lehrich. “همه چیز در سیاست احساس کوچک در سایه coronavirus.”

در همین حال روز شنبه تهمت رسما مسجل ایران با نامزدی پس از اهمیت حیاتی برنده در فلوریدا و ایلینوی مقدماتی.

در حال اجرا در برابر تنها نشانه مخالفت با تهمت رسید اما یکی از در دسترس نمایندگان این اولیه در فصل سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش برنده است که در آیووا قفقاز.

گزارش های اضافی توسط امیلی جاکوبز با سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>