رای دهندگان به نظرسنجی در میان coronavirus شیوع بیماری به عنوان بایدن امید به گسترش سرب بیش از ساندرز

دموکراتیک اولیه رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و ایلینوی هستند braving در خارج از منزل به دلیل افزایش نگرانی از coronavirus برای ضربه زدن به انتخابات و صندوق های رأی رفتند.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن منجر بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) در رای گیری در هر سه متحده و اوهایو که به تعویق افتاد آن روز شنبه اولیه در تلاش برای شیرین کاری همه گیر رشد داشته است.

در فلوریدا که در آن رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis گفت به اعتقاد او انتخابات می تواند اجرا با خیال راحت بایدن دارای قابل توجهی 39 درصد سرب بیش از ساندرز با 64.7 درصد پشتیبانی با توجه به Real Clear Politics متوسط است.

دولت آفتاب است که 219 نمایندگان در خطر مواجه شده است و برخی از برجستگی در جاده ها به عنوان اولیه روز بلوس جلوتر است.

پالم بیچ کانتی انتخابات وزارت گفت: کارگران نشان نمی دهد تا در حداقل پنج رای گیری مکان. این شهرستان تا به حال 800 داوطلب به خارج از تعهدات خود در روز دوشنبه و فقط 100 داوطلبان ارائه شده را به جای خود.

داوطلب مشکل بدتر شد با جابجایی ناگهانی از 112 حوزه های رأی گیری در 22 شهرستان با توجه به برخی از حوزه واقع بودن در مراقبت از سالمندان و مراکز دیگر در معرض خطر نقاط.

بایدن نیز رای گیری پیش از دموکرات سوسیالیستی در ایلینوی زمان دولت سابق رئیس جمهور اوباما که در آن یک سیاست روشن میانگین را نشان می دهد متوسط frontrunner با 60 درصد پشتیبانی می کند.

ایلینوی انتخاباتی درهم برای پیدا کردن جایگزین حوزه های رأی گیری در هفته گذشته به عنوان خانه های سالمندان و دیگر حوزه مکان های غیرقابل دفاع شد به میزبان رای دهندگان تحت فشار قرار دادند اما برای مردم به رای دادن از طریق پست و تمدید ساعت رای گیری اولیه سایت برای دریافت برگه های بازیگران قبل از سه شنبه.

وجود دارد 504,000 رای اولیه و 294,000 ایمیل ارسال برگه های رای برای رای دهندگان در این ایالت از روز شنبه با توجه به ایالتی ایلینوی هیئت مدیره از انتخابات است.

این تعداد افزایش قابل توجهی از 400,000 اولیه آرا تا روز قبل از 2016 اولیه.

حدود 1.2 میلیون ثبت نام دموکرات ها در ایالت آریزونا که در آن بایدن آگهی ساندرز با 18 امتیاز با 51.7 درصد به RCP رای گیری متوسط رأی گیری زود هنگام برای جلوگیری از افزایش خطر از رای گیری روز سه شنبه.

حدود 300000 نفر واجد شرایط برای رای دادن در این دولت که امروز را با استفاده از رای گیری اولیه.

مریلند پیوست اوهایو در به تعویق انداختن اصلی خود را در تلاش برای متوقف کردن گسترش دولت فرماندار اعلام کرد.

“من دو اولویت اصلی حفظ Marylanders امن و حفاظت از حق قانونی خود را برای رای دادن” رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) گفت: در روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی از تصمیم خود.

انتخابات خواهد شد نقل مکان کرد و از آوریل 28 ژوئن 2, با رای گیری اولیه آغاز on May 21 و در حال اجرا را از طریق مه 28.

یک رای در یک انتخابات ویژه برای تشکر. الیاس جورجیا در حال حاضر خانه های خالی صندلی هنوز هم می شود برای برنامه ریزی که در تاریخ مارس, اما خواهد شد در پست الکترونیکی-در تنها. کامینگز درگذشت ناگهانی در ماه اکتبر سال گذشته به علت عوارض ناشی از جاری موضوع سلامت.

“ما نمی خواهیم به مردم بدون نمایندگی برای مدت طولانی است که در که منطقه” هوگان گفت: او هنوز توجیهی برای برگزاری این مسابقه است.

هوگان به خبرنگاران گفت که او کارگردانی است که دولت در انتخابات هیئت مدیره به منظور توسعه یک “برنامه جامع” برای انجام انتخابات “در راه است که محافظت از بهداشت عمومی و حفظ یکپارچگی روند دموکراتیک در کشور ما است.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>