تکان دادن واکر تحت بررسی برای حیوانات ظلم و ستم پس از سگ می میرد

یک کارگر برای آماده نبرد سگ پیاده روی برنامه Wag تحت تحقیقات جنایی برای حیوانات ظلم و ستم پس از یک معشوق یورکشایر تریر کشته شد در دیده بان از این پست یاد کرده است.

واکر مشخص شده به عنوان “هانا” در زمان آنجلا Composto را پوچ بلا 8 را به صورت یک روال راه رفتن به عقب در Oct. 20 و گرفتار در دوربین بازگشت pup “nonresponsive و لنگی” در آغوش او با توجه به یک میرامار اداره پلیس حادثه گزارش از فلوریدا به دست آمده توسط پست.

“[هانا] سپس برگ بلا در رختخواب او را به رنج می برند و می میرند” یک محقق در این مورد در گزارش خود نوشت:.

Composto 52 سال طولانی بومی جزیره گفت: پست زندگی او “هرگز همان خواهد بود” پس از اعتماد Wag با سگ خود را.

در دقیقه هفته و ماه پس از مرگ بلا هانا به یک سری از داستان های متناقض از آنچه در واقع اتفاق افتاده است به بلا — برای اولین بار به Composto سپس به تکان دادن و سپس برای او وکیل است که ارائه یک بیانیه را به نمایندگی خود را به پلیس این حادثه گزارش.

حدود 8:18 صبح روز بلا درگذشت Composto دریافت به روز رسانی پس از این پیاده روی گفت: این قدم زدن رفت و “بزرگ” و شامل یک عکس از بلا و خواهرش چوپان زن با زبان خود را و دم wagging با توجه به Composto و پلیس گزارش شد.

به روز رسانی اشاره کرد بلا بود “مبهوت” هنگامی که چوپان تعقیب پس از یک پرنده اما هر دو نوزادان بودند در جعبهها و هانا خواهد “ماندن در حالی که” به مطمئن شوید که بلا خوب بود این حادثه گزارش.

اما هانا نمی ماند در حالی که به او وعده داده شده و دستگیر شد در Composto حلقه دوربین ترک حدود شش دقیقه بعد در 8:24 a. m., این گزارش می گوید.

Chloe, the yorkie
چوپان به yorkie

حدود یک ساعت بعد یک تکان نماینده به نام Composto به او بگویید بلا افتاده بود و هانا بود “در حال حاضر در صفحه اصلی” حتی اگر او دیده می شد ترک یک ساعت زودتر, این گزارش می گوید.

Composto, با استناد به سیستم نظارت به آنها گفت که غیر ممکن بود و یکی دیگر از واکر شد و فرستاده شده به مجلس برای بررسی در سگ — کشف و بلا مرده در داخل خود جعبه در حدود ساعت 10:17 صبح در این گزارش آمده.

بلا در میان حداقل 15 سگ های دیگر خود توصیف “Uber برای سگ” از دست داده است و یا کشته شده پس از 2015 توجه به سوابق نگهداری می شود توسط پست.

در ماه فوریه دو ماه پس از ارسال اولین گزارش, مرگ, میرامار PD باز یک پروب به این حادثه و در تماس با هانا و وکیل Sherri رومانو که اصرار مرگ بود یک “حادثه” در یک بیانیه آماده.

اما محققان به خرید آن نیست.

“در این بیانیه با توجه به این پلیسی تا به حال بسیاری از سوالات. آن می گوید: سگ در زمان سقوط. سپس آن را می گوید سگ تکان بود. در این بیانیه می گوید هنگامی که هانا رو به محل اقامت با دو سگ او متوجه تریر مجروح شد. این ویدئو نشان می دهد هانا دست پاچه تلاش برای باز کردن درب و حمل یک حرکت سگ بازگشت به محل اقامت” یک محقق نوشت: در یک مکمل مورد گزارش.

“این تحقیقات نشان داد که [هانا] که به مراقبت و حضانت از بلا در زمان دو سگ در یک پیاده روی. [هانا] به ارمغان می آورد سگ بازگشت از پیاده روی خود را با بلا زخمی و بی حرکت. هانا بدون هیچ توضیحی می دهد از آسیب های است که می تواند سازگار با کالبد گشايی گزارش از علت مرگ” این گزارش می رود.

یک کپی از است که گزارش انجام شده توسط دانشگاه فلوریدا و بازدید پست یافت بلا سر و گردن بودند و کبود او را با جمجمه شکسته شد و در آنجا بود به احتمال زیاد یک “قاب زمان کوتاه از آسیب به مرگ است.”

“مشاهده آسیب های سازگار با آسیب با توجه به نیروی بلانت تروما و علت مرگ” امتحان در گزارش خود نوشت:.

میرامار PD بررسی شده است و آن را به دادستانی.

سوزان Chana Lask, Composto وکیل که به ارمغان آورد یک سری از پرونده های حقوقی علیه Wag گفت: بلا مرگ است که “ظلم و ستم در بدترین حالت آن.”

یک سخنگو از تکان دادن گفت: هانا به حالت تعلیق در آمد از پلت فرم پس از یک “تحقیق کامل.”

هانا وکیل را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>