وال استریت شرکت ارائه 175% بازده به سرمایه گذاران ما با استفاده از برنامه های کمک

نیویورک شرکت سرمایه گذاری به سرمایه گذاران ثروتمند در روزهای اخیر در یک راه را برای ایجاد بازده از 22 درصد به 175 درصد با استفاده از دولت ایالات متحده برنامه های طراحی شده برای کمک به آمریکایی ها حفظ شغل خود و افزایش coronavirus زده اقتصاد با توجه به بازاریابی سند دیده می شود خبر داد.

سوالات زیر مطرح شده توسط عصر ایران, Arcadia, سرمایه گذاری شرکای که در حدود 1 میلیارد دلار تحت مدیریت آن گفت: تا به حال قرار داده و برنامه های خود را نگه دارید.

ایده این بود که در “شکل گیری مراحل” و شرکت بود “در حال حاضر در حال حرکت رو به جلو با این استراتژی با توجه به دلایل که شامل عدم قطعیت در اطراف مقررات” کوکب لوئب مدیر عامل در Arcadia به رویترز گفت در یک پست الکترونیکی در روز چهارشنبه. او استادانه درست شده بیشتر است.

شرکت فرستاده بود زمین که اخیرا در این آخر هفته به “تعداد محدودی از سرمایه گذاران پیچیده” با توجه به مواد بازاریابی است که به تاریخ مارس 4 مشخص شده و محرمانه است. در یک e-mail فرستاده یکشنبه و دیده می شود توسط رویترز, لوئب نوشت این بود: “زمان بسیار حساس فرصت” و تا به حال ارائه شده به بحث در مورد آن با سرمایه گذاران است که در شب و یا در اوایل هفته.

Arcadia زمین ارائه می دهد یک نگاه اجمالی به چگونه برخی از سرمایه گذاران خصوصی به دنبال به سرعت امکان استفاده از بی سابقه مداخله دولت پس از رمان coronavirus آورده و فعالیت های اقتصادی به توقف screeching.

تحت Arcadia این طرح است که قبلا گزارش شده شرکت را افزایش پول برای تامین مالی وام به کسب و کارهای کوچک تضمین شده به عنوان بخشی از یک 2.2 تریلیون دلار کمک دولت بسته مواد بازاریابی نشان می دهد. آن را به نام جدید خودرو “چک برنامه حفاظت از صندوق” به نام پس از طرح دولت برای کسب و کارهای کوچک راه اندازی شده در مارس 3.

Arcadia پیشنهاد برای آب سود توسط وام گرفتن از 90 درصد به 95 درصد از این پول از بودجه بازارهای بودند که backstopped در هفته های اخیر توسط بانک فدرال رزرو ایالات متحده.

کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام تا به حال هرج و مرج شروع با بانک ها و شرکت ها گفت: مهم تر از جزئیات نیاز به کار کرد. تحت Arcadia طرح واقعی وام شده اند ساخته شده توسط وام های آنلاین سیستم عامل است. برخی از وام دهندگان چنین گفت: آنها هنوز به تایید دولت برای وام.

تا به حال Arcadia اقدام با آن طرح خود را به سرمایه گذاران می توانست سود سخاوتمندانه از تقریبا بدون ریسک سرمایه گذاری است. Arcadia به طور معمول تولید بازده برای سرمایه گذاران از بین 8 درصد و 12 درصد بسته به نوع سرمایه گذاری با توجه به مارس نظارتی تشکیل پرونده. پتانسیل بازده نیز به مراتب بالاتر از دیگر گزینه های در دسترس برای سرمایه گذاران است. ما 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید برای مثال در حال حاضر بازده حدود 0.77 درصد است.

لوسین Bebchuk یک حاکمیت شرکتی متخصص در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد که بررسی فرضیات کلیدی of Arcadia زمین رویترز گفت که بازده بالقوه فرض آنها تخمین زده می شود به درستی “نشان می دهد یک نقص طراحی در بخشی از برنامه دولت.”

یک سخنگوی بانک فدرال کاهش یافته است به نظر در حالی که یک نماینده برای وزارت خزانه داری آمریکا نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در گذشته دولت در مقیاس بزرگ و مداخله شدید موجب بحث در مورد اینکه آیا آنها ایجاد منحرف مشوق و منجر به پیامدهای ناخواسته.

تاسیس سابق دونالدسون لوفکین & Jenrette banker Kammy Moalemzadeh در سال 2001 Arcadia باعث می شود سرمایه گذاری در زمینه هایی از قبیل سهام خصوصی املاک و مستغلات و مضطرب اعتبار بودجه, با توجه به آن مارس نظارتی تشکیل پرونده. آن گفت: سرمایه گذاران خود شامل صندوق های سرمایه گذاری و افراد ثروتمند از جمله مدیران صندوق و مدیران ارشد.

در بازاریابی سند این شرکت گفت: این امر کار با ناشناس asset manager در این طرح است. که asset manager که Arcadia گفت: به $17 میلیارد و تحت مدیریت و تاسیس شد و در سال 2012 تجربه تامین مالی کسب و کار کوچک و مصرف کننده تسهیلات اعتباری از طریق وام های آنلاین سیستم عامل با بیش از 6 میلیارد دلار اختصاص داده شده به آن استراتژی است.

اگر کسب و کار کوچک وام گیرندگان با استفاده از پول برای حقوق و دستمزد کارکنان و دیگر تایید هزینه های ما کوچک کسب و کار دولت را ببخش 24-ماه وام در عنوان کمی تا سه ماه Arcadia نوشت: در این سند است. وام های حمل نرخ بهره ثابت از 1 درصد است. وام های باقی مانده خواهد بود repurchased ظرف مدت 24 ماه با توجه به Arcadia مواد.

در سند آن Arcadia نه به اندازه پیش بینی شده صندوق. اما این اشاره کرد که سرمایه گذاران کمک می کند 5 درصد به 10 درصد از سهام این صندوق جدید است. بقیه خواهد بود در ابتدا با اقتباس از خرید مجدد توافق یا “مخزن” در بازار که بانک فدرال است backstopped در هفته های اخیر.

پس از سه ماه این صندوق خواهد قرض گرفتن از بانک فدرال سرمایه بهادار با پشتوانه تسهیلات وام یا TALF یکی دیگر از بودجه ابتکار راه اندازی شد در ماه گذشته برای کمک به اقتصاد است.

سرمایه گذاران در صندوق آرکادیا خواهد پرداخت هیچ هزینه مدیریت اما شارژ خواهد بود 20 درصد از سود این سند نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>