سهام ایالات متحده اندکی بهبود پیدا کرد روز دوشنبه از هفته گذشته coronavirus سوخت تار و مار به عنوان بانک مرکزی وعده داده شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر در میان هشدارهای که می تواند بریده بریده رشد جهانی.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 181.15 امتیاز و یا در حدود 0.7 درصد برای باز کردن در 25,590.51 مارک اندکی پیش از وال استریت بدترین هفته از سال 2008 است که در آن رنگ آبی تراشه شاخص ریختن بیش از 3500 امتیاز.

S&P 500 و Nasdaq composite با صعود به اندازه 1.2 و 1.3 درصد به ترتیب پس از باز کردن بل در میان امیدوار است از یک محرک به stanch اقتصادی تاثیر مرگبار coronavirus بیماری همه گیر.

بانک مرکزی سعی شناور سرمایه گذاران چشم انداز در روزهای اخیر گفت: آنها را به مراحل رسیدگی به مالی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس که مختل جهانی زنجیره تامین و کاهش گردشگری در سراسر جهان است. ایالات متحده فدرال رزرو (بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی اروپا باید تمام گفت: آنها آماده هستند تا به عمل به عنوان مورد نیاز است.

اما این نگرش بودند خو صبح روز دوشنبه هنگامی که سازمان همکاری و توسعه اقتصادی هشدار داد که coronavirus اپیدمی می تواند بریده بریده در این سال رشد جهانی در نیمه اگر آن گسترش بیشتر در خارج از چین است.

رشد هشدار “به معنای قرار دادن تا با تعداد زیادی نوسانات آمده — این رویداد است که متاسفانه تا کنون از بیش و تلاش تماس بگیرید زمانی که برای خرید و فروش در مواجهه با چنین ناشناخته رویداد تقریبا غیر ممکن است” آدریان Lowcock, سر, شخصی, سرمایه گذاری در ویلیس اوون گفت: نگهبان.

بازارهای اروپایی نشان داد نشانه هایی از چنین نوسانات — لندن FTSE 100 index پاریس CAC 40 و آلمان داخ همه صعود در اوایل معاملات اما خورد به قرمز پس از OECD گزارش خود را در مورد ویروس. FTSE شد تا حدود 0.7 درصد از 9:41 صبح در حالی که دکس به تازگی خاموش 0.2 درصد و CAC بود و تقریبا مسطح است.

بازارهای آسیایی نشان داد نشانه هایی از بهبود با وجود نگرانی در مورد شیوع بیماری وخیم تر شدن در خارج از چین است. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص بسته تا 0.9 درصد, در حالی که شانگهای کامپوزیت پرید 3.1 درصد و کره جنوبی Kospi به دست آورد 0.7 درصد است.

رهبران جهان خواسته اند که سرمایه گذاران را به یک نفس عمیق به عنوان coronavirus وحشت گریبانگیر بازارهای سهام. تغذیه صندلی جروم پاول گفت: ما اقتصاد را fundamentals “قوی باقی می ماند” و رئیس سازمان بهداشت جهانی در این گزارش پیشنهاد شده بازار واکنش خوبی به coronavirus بیماری همه گیر.

“در بازارهای جهانی … باید آرام کنید و سعی کنید برای دیدن واقعیت” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت CNBC در روز یکشنبه. “ما نیاز به ادامه منطقی باشید.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im