خارج شده و درآمد نا امید پس از آهسته فصل تعطیلات

Walmart گزارش ناامید کننده درآمد و با صدور بدون زرق و برق پیش بینی سود سه شنبه پس از تعطیلات رکود فروش.

هر دو آنلاین و در فروشگاه های فروش را دیدم ضعیف تر از حد انتظار سود در سه ماهه پایان Jan. 31 که شامل کوتاه تر از حد معمول فصل خرید تعطیلات. غول خرده فروشی گزارش تعدیل سود هر سهم $1.38 سقوط کوتاه از وال استریت انتظار از $1.44.

“سه ماهه چهارم آغاز شده و به پایان رسید قوی از رشد فروش از طریق سایبر دوشنبه و در ماه ژانویه” خارج شده و رئیس امور مالی برت Biggs در بیانیه ای گفت. “در چند هفته قبل از کریسمس ما تجربه برخی از نرمی در چند کالا به طور کلی دسته بندی ها در فروشگاه ما.”

فروش در خارج ما فروشگاه کفش حداقل یک سال افزایش یافت فقط 1.9 درصد در سه ماهه گذشته سقوط کوتاه از تحلیلگران برآورد 2.35 درصد نیز 4.1 درصد رشد دیده می شود در مدت مشابه سال قبل است.

ما آنلاین افزایش فروش 35 درصد در سه ماهه مارک کمترین رشد در تقریبا دو سال و کاهش از 41 درصد افزایش دیده می شود در سه ماه قبل. آمازون در مقابل ادعا کرده است که در آن نوشته شده “شکستن رکورد” فروش در طول فصل تعطیلات هر چند e-commerce کلوسوس را ارائه نمی دهد داده های خاص.

“به طور کلی فکر می کنم ما خارج شده و به احتمال زیاد نبود ایمنی بدن از برخی از [کوتاه مدت] فشارهای مانند کوتاه فصل تعطیلات” که نیز تحت تاثیر رقبای مانند هدف تحلیلگر UBS مایکل Lasser گفت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

خارج شده و سهام شروع به پریدن کرد و 1.2 درصد در روز شنبه با وجود این گزارش ناامید کننده به تجارت در $119.34 به عنوان 12:48 بعد از ظهر

خارج شده گفت: این انتظار به پست سود $5.00 به 5.15 $در هر سهم برای سال مالی جاری کمتر از حد انتظار درآمد از $5.22. فروش آنلاین انتظار می رود به رشد 30 درصد از 37 درصد در سال قبل.

اما این پیش بینی را شامل نمی شود هر گونه اثرات مرگبار شیوع کروناویروس در چین که در آن خارج شده و اجرا می شود بیش از 400 فروشگاه.

“خارج ضعیف هدایت چشم انداز 2021 نشان می دهد که بیشتر طوفان ابرها در افق حتی بدون حسابداری برای اثرات کروناویروس “گسترش” جسی کوهن تحلیلگر ارشد در Investing.com گفت: “مهر.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im