Walmart به فروش می رساند به اندازه کافی کاغذ توالت در پنج روز به هر آمریکایی یک رول

کاغذ توالت نورد خارج قفسه چنان سریع است که خرده به فروش می رسد به اندازه کافی در پنج روز گذشته به هر آمریکایی یک رول مدیر عامل شرکت داگ McMillon روز جمعه گفت.

که نشان می دهد مشتریان جامعی برخی از 329 میلیون رول TP به عنوان coronavirus وحشت خرید در ادامه به آمار این غول فروشگاه های زنجیره ای.

McMillon خواست خریداران به سفرهای منظم به فروشگاه ها به جای ذخیره کردن کالا به خارج با این نسخهها کار با تامین کنندگان خود را به نگه داشتن قفسه مواجه نگردند.

“وجود دارد مقدار زیادی از جریان آمدن اما اگر هر کس فقط می تواند در نوع مدیریت و خرید هفته به هفته به جای انبار کردن در این نقطه, آن می تواند مفید باشد برای همه” McMillon گفت: “امروز.”

خارج شده است منابع غذایی هستند که در “وضعیت خوبی” اما این شرکت تلاش کرده است به حفظ سهام ضد عفونی کننده دست که آن را ارائه به کارکنان خود در میان coronavirus همه گیر McMillon گفت.

“ما در حال کار به آن را در قفسه اما به عنوان به زودی به عنوان ما آن را رفته است,” او گفت:.

A shopper buys toilet paper at a Walmart Supercenter in St. Charles, Illinois.
یک خریدار اقدام به خرید کاغذ توالت در خارج Supercenter در سنت چارلز ایالت ایلینوی است.H. ریک Bamman/زوما سیم

کاغذ توالت فروش سر به فلک کشید در هفته های اخیر به عنوان مستندات با هدف توقف coronavirus موجب مصرف کنندگان به سهام. فروش در ایالات متحده مشخصی 845 درصد در مارس 11 و 12 و بعد از بالا رفتن از 51 درصد در قبل از دو هفته با توجه به NCSolutions آمار و ارقام گزارش شده توسط آسوشیتد پرس.

خارج شده و متعهد به استخدام 150,000 ساعتی کارگران در پایان ماه مه به عنوان خریداران آب گرفتگی فروشگاه. خرید sprees شده اند یک مزیت بزرگ به خرده فروشان از جمله Costco که گزارش 12.3 درصد پرش در مقایسه با فروش در پنج هفته پایان مارس 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>