خارج شده است وضع اضطراری ترک سیاست برای آن 1.4 میلیون ساعتی ما کارگران است که اجازه می دهد تا آنها را به مرخصی بدون مجازات اگر آنها از ترس گسترش یک ویروس جدید است.

این کشور بزرگترین خصوصی کارفرما گفت: یک کارگر در آن فروشگاه در Cynthiana کن., آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. کارگر از دریافت مراقبت های پزشکی و وضعیت او رو به بهبود است, با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری. خرده فروش مشورت با دولت های محلی و کارشناسان بهداشت و درمان پس از یادگیری در مورد و تقویت آن برای تمیز کردن و مطابق با پروتکل و فروشگاه باز می ماند و پس از خارج اعطا با دولت.

به عنوان بخشی از طرح جدید مرخصی اضطراری سیاست خارج شده گفت که کارگران ساعتی که در باشگاه یا مرکز توزیع را دریافت خواهد کرد تا به مدت دو هفته پرداخت اگر آنها نیاز به قرنطینه توسط دولت و یا توسط خرده فروش. کارگران که یک مورد تایید شده از این ویروس همچنین دریافت دو هفته پرداخت. اگر آنها قادر به بازگشت به کار پس از آن زمان اضافی پرداخت ممکن است برای ارائه به 26 هفته برای هر دو کامل و پاره وقت ساعتی کارگران است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

Walmart, معاون ارشد رئیس جمهور از ما مزایای آدم Stavisky آسوشیتدپرس گفت که یک تجدید نظر در سیاست های لازم در این “بی سابقه و ناشناخته ،

“ما به دنبال ارائه پشتیبانی های اضافی به طوری که آنها بهتر می تواند آب و این بار” Stavisky گفت.

قبلا خارج شده است. اجازه تمام وقت ساعتی کاردانی به حمل بیش از 80 ساعت از زمان پرداخت کردن هر یک سال و نیمه وقت ساعتی دیپلم می تواند انجام بیش از 48 ساعت از زمان پرداخت کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی