خارج شده و به بررسی دمای کارگران برای جلوگیری از coronavirus گسترش

خارج شده را بررسی خواهد کرد کارکنان درجه حرارت در شروع تغییرات خود را به جلوگیری از آنها را از کار با coronavirus مدیران شرکت کردهاند.

خارج شده و باشگاه سام کارکنان که به خواندن حداقل 100 درجه ارسال خواهد شد تا آنها به مدت سه روز بدون تب, شرکت, مقامات گفت. بیمار و کارکنان را هنوز دریافت پرداخت برای گزارش کار اگر آنها را ترک گفته این مدیران گفت.

“بسیاری از همکاران در حال حاضر شده است در نظر گرفتن خود به خود درجه حرارت در خانه و ما درخواست آنها را به ادامه این عمل به عنوان ما شروع به انجام آن را در سایت” خارج شده و ما رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جان Furner و باشگاه سام رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Kath McLay گفت: در روز شنبه اعلام خواهد شد.

خارج شده است توزیع مادون قرمز دماسنج به تمام مکان های که می تواند تا سه هفته با توجه به شرکت. کارکنان نیز خواسته بهداشتی اولیه سوالات همراه با درجه حرارت غربالگری مدیران گفت.

آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی به شرکت های چراغ سبز در اوایل این ماه به بررسی کارکنان درجه حرارت بدن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند این سازمان اشاره می کند که برخی از افراد با به طور بالقوه مرگبار ویروس ندارد و یک تب.

خارج خواهد شد و همچنین با ارائه ماسک و دستکش برای کارکنان است که می خواهید به آنها را می پوشند Furner و McLay گفت. غول خرده فروشی نیز بسته فروشگاه های یک شبه برای تمیز کردن و شروع نصب عطسه نگهبانان برای حفاظت از صندوقداران از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>