خارج شده و به استخدام 150,000 کارگران به نگه دارید تا با کروناویروس-وحشت فروش

جعبه بزرگ خرده فروش Walmart, Inc گفت: این امر استخدام بیش از 150 ، 000 ساعتی کارگران در ایالات متحده آمریکا با استناد به یک پرش در خریداران با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

رقیب Amazon.com Inc ساخته شده مشابه حرکت در اوایل این هفته اعلام خواهد استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران در ایالات متحده به عنوان ویروس شیوع افزایش سفارشات آنلاین.

خارج شده نیز گفت: این برنامه به پرداخت ویژه و جایزه نقدی از $300 به وقت کارگران ساعتی و 150 دلار به صورت پاره وقت همکاران. این شرکت خواهد شد سرعت بخشیدن به آینده برنامه ریزی سه ماهه پاداش آن را گفت.

این 150,000 جدید کارگران استخدام شده از طریق پایان ماه مه به کار در خارج فروشگاه ها و باشگاه ها و توزیع و تحقق مراکز این شرکت گفت:, و اضافه کرد که آنها خواهد بود به طور موقت در ابتدا اما بسیاری خواهد تبدیل به دائم نقش ها در طول زمان است.

“خارج همکاران رفته بالا و فراتر از ندای وظیفه در خدمت به مشتریان ما در طول این بی سابقه تایمز” رئیس جمهور و رئیس اجرایی داگ McMillon گفت.

عجله به فروشگاه توسط خریداران از ترس قرنطينه محصول یا کمبود پاک است قفسه باعث خرده فروشان برای افزایش سهام از مواد غذایی و بهداشتی موارد و کارکنان در دست در فروشگاه کار یا تحویل.

Walmart گفت که اجرای یک فرآیند جدید به “به طور چشمگیری تسریع” استخدام برای نقش های کلیدی مانند تحویلدار و stockers اضافه کرد که به طور معمول دو هفته برنامه چرخه خواهد بود به کاهش 24 ساعته روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>