WarnerMedia نام Jason Kilar مدیر عامل جدید

At&T در تلویزیون و فیلم و سرگرمی بخش WarnerMedia است شنود گذاشته اجرایی با پخش آنلاين تجربه به رئیس جدید آن را به عنوان آماده راه اندازی آن از HBO حداکثر ماه آینده.

Jason Kilar, 48, بود که قبلا موسس و مدیر عامل شرکت Hulu و یک معاون ارشد رئیس جمهور در آمازون. او گزارش خواهد داد به جان Stankey AT&T رئیس جمهور و رئیس اجرایی زمانی که او طول می کشد در مارس 1.

Stankey برگزار شد که نقش WarnerMedia مدیر عامل شرکت علاوه بر COO کار در شرکت, شرکت های بزرگ والدین در حال تبدیل شدن به یک میله رعد و برق شکل در داخل واحد سرگرمی که در عمل HBO, کارتون های شبکه سی ان ان و Turner Classic Movies, پس از AT&T به دست آورد آن را از طریق تایم وارنر و تغییر نام آن WarnerMedia در سال 2018 است.

اگر چه او ابزاری در توسعه شرکت های خدمات جریان به رقابت با Netflix و آمازون برخی از WarnerMedia مدیران شکایت کرده است که Stankey — دیرین AT&T کهنه فاقد تجربه سرگرمی.

عنوان این پست است که قبلا گزارش شده Stankey را سبک مدیریت نیز در برخورد با برخی از افراد در سرگرمی بخش بود و او مقصر محبوب defections از جمله سابق HBO رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل ریچارد Plepler که در ماه فوریه گذشته.

Kilar, در مقابل یک نهاد شناخته شده در هالیوود است. او مدیر عامل شرکت Hulu از شروع آن در سال 2007 تا سال 2013. او خدمت در چندین موقعیت های رهبری در آمازون از سال 1997 تا 2006 و از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت های ویدیویی خدمات کشتی از سال 2013 تا 2017. او همچنین به عنوان عضو هیئت مدیره در دریم ورکز انیمیشن از سال 2013 تا 2016 و Univision ارتباطات از سال 2016 تا 2020.

“اضافه کردن جیسون به استعداد WarnerMedia خانواده به عنوان ما راه اندازی HBO حداکثر در ماه مه به ما می دهد حق تیم مدیریت استراتژیک به موقعیت پیشرو ما مجموعه ای از مارک های جهانی استعداد و کتابخانه غنی از مالکیت فکری برای آینده رشد” Stankey گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>