وارن بافت را لغو ‘Woodstock برای سرمایهداران’ بیش از coronavirus

وارن بافت حاشیه نشین سهامداران از برکشایر هاتاوی نشست سالانه بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

یاهو زندگی می کنند جریان این نشست مجموعه ای از مه 2 در اوماها نبراسکا, میلیاردر رئیس برکشایر روز جمعه گفت اما در فرد حضور و غیاب خواهد بود محدود به بافت برکشایر معاون رئیس چارلی مونگر و برخی از کارمندان شرکت که ارائه خواهد شد نماینده رای.

“آن را در حال حاضر روشن است که اجتماعات بزرگ می تواند یک تهدید سلامت به شرکت کنندگان و بیشتر جامعه” بافت نوشت: در نامه ای به سهامداران است. “ما نمی خواهد از این از کارکنان ما و ما نمی خواهد در معرض اوماها به امکان تبدیل شدن به یک “نقطه داغ” در زمان بیماری همه گیر.”

تمام رویدادهای خاص به جلسه لغو شده, بافت, گفت:, و اضافه کرد که این رویداد شده است یک “نقطه بالا از سال” برای او و مونگر.

شناخته شده به عنوان “وودستاک برای سرمایهداران” برکشایر در نشست سالانه یکی از شرکت های بزرگ امریکا بزرگترین تجمعات و تساوی هزاران نفر از مردم در هر سال است.

در این جلسه فقط آخرین رویداد مهم به لغو و به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. دیگران شامل South by Southwest جشنواره در Austin, تگزاس, و, الکترونیکی, سرگرمی, نمایشگاه صنعت بازی های ویدئویی بزرگترین کنوانسیون سالانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>