وارن بافت دختر سوزی در قرنطینه پس از coronavirus قرار گرفتن در معرض

میلیاردر سرمایه گذار وارن بافت را نیز قرنطینه خودش پس از در معرض بودن به کوروناویروس.

سوزی بافت 66 شروع یک دو هفته ای خود به قرنطینه شنبه در خانه او در اوماها بعد از ناهار خوری را با یک مرد که بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد.

مرد, یک وزیر ارشد در اوماها حومه جامعه کلیسا نشسته در کنار بافت در یک رویداد سه شنبه شب پس از بازگشت از سفر به اسپانیا, روزنامه یکشنبه. او بنا به گزارش ها پایین آمد با یک سرفه و آزمایش مثبت برای coronavirus شب جمعه.

اما بافت گفت: World-Herald او احساس طبیعی تا کنون و قصد دارد به صرف زمان و گلدوزي و خواندن و کار کردن با او صدقه است. او گزارش نشده است در اطراف او 89-سال-پدر نشان می دهد رئیس برکشایر هاتاوی شده است در معرض ویروس.

“من نه حداقل کمی نگران” سوزی بافت گفت: World-Herald. “من فکر می کنم بیشتر ما در مورد آن صحبت کنید بهتر است.”

نگرانی در مورد کوروناویروس led وارن بافت برای بسته سهامداران از برکشایر هاتاوی ممکن است 2 جلسه سالانه در اوماها (روباز انتخابی) یک رویداد عظیم شناخته شده به عنوان “وودستاک برای سرمایه داران” است که تساوی هزاران نفر از مردم در هر سال.

در این جلسه در میان چندین رویدادهای مهم را تحت تاثیر قرار coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 3,700 مردم در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. دیگران شامل South by Southwest جشنواره در Austin و Electronic Entertainment Expo های تصویری-بازی صنعت کنوانسیون که هر دو لغو شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>