وارن نمرات ثبت, جمع آوری اعانه, مسافت پس از بحث دموکراتیک

مترقی ریاست جمهوری امیدوار بهداشت ، الیزابت وارن کمپین پنج شنبه اعلام کرد آن را مطرح کرده بود $2.8 میلیون پس از او قوی بحث عملکرد پنج شنبه شب در لاس وگاس, نوادا.

ماساچوست دموکرات تیم گفت: در توییتر که مبارزات انتخاباتی خود را به حال, بهترین پست بحث جمع آوری کمک های حمل و نقل از کل مبارزات انتخاباتی.

ماساچوست از حزب دموکرات نیز مطرح متناوب $425,000 در 30 دقیقه span طول آتشین بحث با توجه به مبارزات انتخاباتی او را رئیس بسیج افسر ظاهر می شود به تایید می کنند که اهدای سنبله بود یک نتیجه مستقیم از بحث عملکرد.

در طول بحث وارن skewered 2020 دموکراتیک رقیب مایکل بلومبرگ و او را به وظیفه بیش از گذشته “نژادپرستانه” سیاست مانند “توقف-و-frisk” و اتهامات که او پرورش جنسیتی محیط کار در شرکت, Bloomberg LP.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو لزبین, و هیچ, من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ” او گفت:.

“دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را اذیت و آزار زنان و سیاست های نژادپرستانه” او افزود: در تلاش برای تراز بلومبرگ با زمان فرمانده کل قوا.

این سناتور که تا به حال floundered در نظر سنجی ها در هفته های اخیر نیز بیشتر توییتی-در مورد 2020 نامزد حزب دموکرات پس از بحث در توییتر اعلام کرد شنبه شب.

پلت فرم رسانه های اجتماعی همچنین گفت که وارن مسئول دو توییتی در مورد لحظات اول بودن او در رویارویی با بلومبرگ و دوم بود و دفاع او از سن. ctq (D-Minn.).

وارن دفاع Minnesotan زمانی که او فشرده شد در فراموشی نام مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador.

وارن که فقط زدم Klobuchar مراقبت های بهداشتی پیشنهاد آن را خواستار ارسال آن توجه داشته باشید گفت که انتقاد از مینه سوتا سناتور برای فراموش کردن یک نام اشتباه بود.

“آیا من می توانم دفاع از سن. Klobuchar برای یک دقیقه ؟ این درست نیست. من درک می کنم که او را فراموش کرده به نام. آن اتفاق می افتد. این اتفاق می افتد به هر کس در این مرحله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im