واشنگتن و شوهر مجبور به پایان دادن به نیویورک سفر زود هنگام می شود رایگان هلیکوپتر سوار

یک زن و شوهر که شهر نیویورک تعطیلات بود کشف و خنثی به دلیل coronavirus به پایان رسید سفر خود را در یک یادداشت بالا — هنگامی که آنها یک هلیکوپتر رایگان تور بزرگ اپل.

واشنگتن و شوهر اد و ریتا Everstine مجبور شدند به هیچ کس برنامه سفر خود را از ناب شهرستان فعالیت ها — از جمله یک نمایش برادوی است, تینا ترنر, موسیقی, برنامه ای برای حضور در این روز سنت پاتریک رژه و اجرای یک نیمه ماراتن — در هنگام حوادث به طور ناگهانی لغو شد بیش از COVID-19 نگرانی.

“ما در حال نا امید” اد 69 گفت: پست پنج شنبه, اضافه کردن آنها برنامه ریزی شده برای پرواز برگشت چهار روز در اوایل روز یکشنبه. “آن شهر نیویورک!”

اما خود را به اخم تبدیل شد وارونه زمانی که آنها یک تماس از آزادی هلیکوپتر ارائه رایگان سوار — پس از این شرکت عنوان خوانده شده داستان خود را در صفحات پست.

آزادی به آنها 15 دقیقه مشاهده شهر از آسمان است که این جفت ارز به عنوان “شگفت انگیز” و “فقط زرق و برق دار.”

“نیویورک خیلی فوق العاده بود به ما. ما فکر کردیم که ما در حال رفتن به خانه نا امید, اما ما در حال رفتن به خانه بسیار خوشحال” ریتا, 67, gushed. “ما خواهد بود صحبت کردن در این مورد برای بقیه زندگی ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>