واشنگتن فرماندار مسائل دو هفته اقامت در خانه سفارش

المپیا بشویید. — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee روز دوشنبه دستور داد غیر ضروری کسب و کار و دولت بیش از 7 میلیون نفر در خانه بمانند مگر اینکه لازم است به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19.

اقامت در خانه سفارش را در محل باقی می ماند از طریق مه 6. آن را گسترش می یابد قبلی اقدامات صورت گرفته توسط Inslee هفته گذشته دستور داده است که ایالت بسته شدن میله, ناهار خوردن در رستوران ها و سرگرمی و تفریح و سرگرمی امکانات و ممنوع اجتماعات بزرگ. چند کشورهای دیگر در حال حاضر با صدور دستور مشابه از جمله کالیفرنیا و نیویورک.

“این یک فاجعه انسانی در مقیاس ما هنوز پروژه. از آن زمان به سر خم کردن به منظور پیروزی در این مبارزه” Inslee گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی ،

همه کسب و کار دیگر از کسانی که ضروری — یک لیست طولانی است که شامل فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بانک ها و ایستگاه های گاز — نیاز به نزدیک پنج شنبه شب. عمومی و خصوصی و اجتماعی و معنوی و تفریحی گردهمایی همچنین در حال حاضر ممنوع از جمله عروسی و مجالس ترحیم. سفارش ممنوعیت تجمعات و ترک خانه مگر در مواردی لازم است بلافاصله انجام می شود. مردم را ملزم به ماندن در خانه مگر اینکه آنها به دنبال یک فعالیت ضروری مانند خرید مواد غذایی از رفتن به انتصاب دکتر و یا رفتن به محل کار در یک کسب و کار ضروری. مردم هنوز هم می تواند برای پیاده روی بروید و یا اجرا می شود خارج اگر آنها حفظ شش پا فاصله از دیگران است.

از روز شنبه بیش از 2,200 coronavirus موارد تایید شده اند در دولت و حداقل 110 نفر کشته شده اند. برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

Inslee گفت که او نگران بود که بسیاری نبودند با در نظر گرفتن شیوع جدی بودند و هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله زمانی که از. او هشدار داده بود در هفته گذشته که او ممکن است مجبور به حرکت به محدودیت های دقیق تر پس از برخی از واشنگتن غربی پارک ها و سواحل و مسیرهای پیاده روی دیدم جمعیت زیادی در طول های اخیر روزهای آفتابی. دفتر والی گفت که مردم باید با استفاده از اقامت در خانه سفارش به عنوان یک دلیل برای بیش از حد اندوختن و خواست مردم را به چوب طبیعی خود را عادات خرید به اطمینان حاصل شود که هر کس این منابع که به آنها نیاز دارید.

دولت در حال حاضر بسته مدارس از طریق اواخر آوریل ممنوع حوادث و اجتماعات بزرگ و دستور داد بارها را ببندید و رستوران ها به خدمت تنها بردن و یا گزینه های تحویل. دولت و رهبران محلی همچنان به اصرار مردم به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله, اما نه همه پس از مشاوره. King County جستجو و نجات در حال حاضر درخواست مردم برای جلوگیری از پیاده روی به طوری که داوطلبان آن ندارد و به پاسخ دادن و استفاده از آنها ارزش شخصی و تجهیزات حفاظتی شود.

اوایل روز دوشنبه بوئینگ اعلام کرد که خاموش کردن آن Seattle-منطقه امکانات تولید برای دو هفته. در یک نوشته بیانیه Inslee گفت: او را تحسین بوئینگ تصمیم “برای اجرای منظم خاموش و در ادامه به پرداخت آن به کارگران در طول این زمان دشوار است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه با صدور یک فاجعه بزرگ و اعلامیه برای واشنگتن و دستور کمک های فدرال برای دولت های قبیله ای و محلی در واکنش به شیوع.

همچنین خانه های پرستاری ادامه داد: به ضربه سخت توسط ویروس. Shuksan بهداشت و درمان مرکز ماهر پرستاری مرکز در بلینگهام تا به حال 29 مورد جدید تایید کرد روز یکشنبه با توجه به Whatcom County Health Department. بلینگهام هرالد 23 از موارد جدید ساکنان بودند در حالی که شش بود Shuksan کارکنان.

و تنظیم کننده فدرال روز دوشنبه گفت که آنها در بر داشت جدی تخلفات در طول بررسی خود را از Seattle-منطقه خانه سالمندان هواپیمای coronavirus و آنها به آن سه هفته به آنها ثابت. آنها دریافتند که زندگی در مرکز مراقبت از کرکلند موفق به سرعت در حال شناسایی و مدیریت بیمار ساکنان; شکست خورده به اطلاع واشنگتن وزارت بهداشت در مورد افزایش نرخ عفونت های تنفسی در میان ساکنان; و شکست خورده به یک طرح پشتیبان در شرایطی از زندگی مراقبت های اولیه پزشک که بیمار کاهش یافت.

حداقل 37 مرگ و میر مرتبط شده اند به COVID-19 شیوع در زندگی مرکز مراقبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>