واشنگتن نیاز به انجام بیشتر برای کمک به کسب و کارهای کوچک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

واشنگتن در نهایت شروع به آن را دریافت.

فدرال رزرو مطرح پررنگ طرح و پيگيری با عمل است. خزانه و دولت نیز ابداع خلاق برنامه به همراه بانک فدرال اقدامات و به طور جداگانه کمک به توسعه قوی اقتصادی “زمان” بسته های کافی برای کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد برای یک دوره بسیار کوتاه از زمان را در امریکا “بسته کسب و کار” در حالی که برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما با کسب و کارهای کوچک — ضربان قلب نیویورک و تجسم روح آمریکایی — دست و پا زدن بیشتر باید انجام شود و دیروز.

در حالی که بسیاری از مردم و کسب و کار کمک خواهد کرد با هفته گذشته مراقبت در عمل بسیاری خواهد شد. امریکا کسب و کارهای کوچک نیاز به سرمایه فوری — را برای فروش آنها را تکذیب کرد به خاطر امنیت عمومی.

باید وجود داشته باشد سهام تزریق که حکم کسب و کار rehire همان کارکنان آن را به حال قبل از شیوع کروناویروس — و در صورتی که اتفاق نمی افتد ، کسب و کار مجبور به پرداخت این پول را به دولت فدرال به عنوان اگر آن را یک وام.

بودجه باید ساخته شده در دسترس از طریق هر بانکی به هر کسب و کار کوچک است که اتحاد عمل برای 12 ماه گذشته بود و لازم به نزدیک است. بدون تزریق, بسیاری از کسب و کارهای کوچک خواهد شاتر.

شخصا, من از دست دوستان در Grand Central صدف نوار را از پنجره که در آن بهترین منهتن صدف آبگوشت در امریکا را می توان فقط برای $8. در عین حال شهردار, بیل د Blasio حاضر به وادار MTA به چشم پوشیدن از آن اجاره یا این که از هر ترمینال مرکزی مستاجران.

در حال حاضر آن را تا به فدرال رزرو و خزانه داری به “unquarantine” پایتخت — هیچ قرمز, نوار, هیچ زحمتی.

این پارچه آمریکا آخرین امید. برخی از 30 میلیون کسب و کار کوچک کارگران در انتظار است. و من می خواهم به نکته من سوپ دوستان دوباره به زودی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>