واشنگتن بازگشت صدها فدرال هواکش برای استفاده در نیویورک

المپیا بشویید. — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee روز یکشنبه گفت که دولت باز خواهد گشت با بیش از 400 هواکش از 500 دریافت کرده است از دولت فدرال به طوری که آنها می توانید به نیویورک و کشورهای دیگر ضربه سخت تر توسط coronavirus.

این فرماندار دموکرات روز یکشنبه گفت که ایالت اقامت در خانه نظم و هفته های اجتماعی فاصله منجر به کندتر نرخ عفونت و مرگ و میر در واشنگتن است.

واشنگتن دولت 7,666 تایید موارد ویروس ها و 322 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش در بعد از ظهر یکشنبه. نیویورک بیش از 122,000 موارد تایید شده و بیش از 4000 مرگ و میر.

واشنگتن دریافت 500 هواکش ماه گذشته از استراتژیک ملی ذخایر.

“به من گفت که چند بار در طول چند هفته گذشته: ما در این با هم” Inslee گفت. “این باید راهنمای همه اقدامات ما در یک فرد و در سطح دولت در روزهای آینده و هفته.”

بازنشسته میلر ، Raquel بنو مدیر دولت COVID-19 سلامت پاسخ سیستم مدیریت گفت: کاهش تلاش قرار داده و در محل توسط Inslee منجر به کمتر عفونت در جوامع است.

“ما وضعیت فعلی ما اجازه می دهد تا به دیگران کمک کند که بیشتر نیاز فوری” بونو گفت.

مقامات گفت: هواکش نیست به اندازه کافی قدرتمند برای درمان coronavirus بیماران, اما آنها می تواند برای دیگر بیماران را به رایگان تا قوی تر هواکش.

مقامات گفت: ساکنان نیاز به ادامه به ماندن در خانه و شستن دست و اجتماعی حفظ فاصله مطمئن شوید واشنگتن موفقیت در مبارزه با این ویروس همچنان ادامه دارد.

“ما به ویژه نگران آن است که فاصله فیزیکی خارج از Puget صدا نیاز به بهبود به حفظ دستاوردهای ما به عنوان بیشتر موارد تشخیص داده شده در سراسر کشور” Inslee گفت.

Coronavirus عمده است گسترش از طریق سرفه و عطسه. برای بسیاری از افراد باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de