The Washington Huskies شده اند یکی از بزرگترین نا امیدی از 2019-20 کالج بسکتبال فصل است. با 3-13 رکورد برابر گسترش در Pac-12 بازی آنها شده اند بدترین پوشش تیم در میان قدرت پنج همایش در لیگ برتر بازی کند. فقط جیمز مدیسون را پوشش داده است یک درصد پایین تر از بازی های خود در لیگ برتر بازی کند.

واشنگتن به هر حال نمی شیمی در backcourt پس از کنتاکی انتقال Quade سبز رد شد فاقد صلاحیت در اوایل ژانویه. سبز شده بود تیراندازی یک تیم-بهترین 44.7 درصد از 3 نقطه محدوده و واشنگتن قرار گرفت 108th توهین بهره وری است که این مقدار از نقاط به ثمر رساند و در اختیار داشتن. پس از از دست دادن او واشنگتن کاهش یافته است به 203rd و به ثمر رساند تا 67 امتیاز یا کمتر در 10 از 14 آن بازی.

وقتی ایالتی آریزونا و واشنگتن قلاب Feb. 1 خورشید شیاطین برنده 87-83 در یک بازی که در آن واشنگتن مجبور 19 گردش و رفت به خط پرتاب آزاد 35 بار. پس از آن مربی بابی هرلی Sun Devils داده نشده تا بیش از 75 امتیاز در یک بازی و مجبور به طور متوسط 3.1 گردش در هر بازی بیشتر نسبت به آنها متعهد.

پس از Huskies از انفجار در جرم آخرین بار این دو مربع خاموش ما باید رگرسيون به معنی. واشنگتن یافت نشد درست نقطه گارد پس از سبز تعلیق جادوها که روز قیامت در برابر خورشید شیاطین تیم است که در رتبه 17 کشور در گردش در هر بازی ،

بازی: واشنگتن-Arizona State تحت 142 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de