نمایشی تصویری اسیر طوفان چگونه Ciara تبدیل خطوط هوایی به برخلاف broncos به عنوان خلبانان مبارزه خود را به پرواز و فرود در فرودگاه بیرمنگام در انگلستان و در زوریخ سوئیس است.

بریتانیا بزرگترین طوفان در هفت سال – با حداکثر سرعت باد از 93 mph — مجبور به لغو صدها پرواز, اما برخی خلبانان نیست منصرف و خیلی تلاش کرد با crosswinds و قوی gusts در روز یکشنبه.

خدمه یک پرواز که توسط EasyJet یافت که آن را مهم نیست که آسان به را حتی آن را به بیرمنگام از ژنو سوئیس و برگشت در مدت کوتاهی پس از برخاستن با توجه به بیرمنگام زندگی می کنند.

دو دیگر بیرمنگام-محدود پرواز توسط شرکت هواپیمایی رایان ایر بودند مجبور به انتقال به منچستر در طول طوفان اخبار خروجی گزارش شده است.

یک WizzAir پرواز از ورشو, لهستان است که در نظر گرفته شده بود به زمین فرودگاه Luton در لندن بود و در واقع منحرف به بیرمنگام که در آن منعکس و منحرف شدید آن را به عنوان فرود آمد با توجه به اخبار یاهو.

در ضمن فیلم از زوریخ نشان داد هواپیما swaying به عقب و جلو ثانیه قبل از touchdown.

خلبانان به خوبی آموزش دیده در هنر باد مخالف فرود با استفاده از crabbing و لغزش تکنیک برای مقابله با این بادها که فشار هواپیما خاموش مرکز خط.

در طول یک خرچنگ خلبان امتیاز بینی به سمت چپ یا راست ماهیگیری به باد به عنوان هواپیما پرواز وری — در یک شیوه ای است که شبیه یک خرچنگ راه رفتن – در حالی که نگه داشته و در دوره.

فقط بالای باند خلبان نوسانات سکان را به مجموعه بدنه موازی برای فرود. برای مقابله با باد مخالف به ailerons استفاده می شود به بانک این هواپیما اوج بال به باد.

اگر باد است که هنوز هم بیش از حد قوی برای این مانور یک سقط فرود و رفتن در اطراف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im