فراموش ساخته شده است ، این بوی تبلیغات کاذب.

Gwyneth Paltrow سبک زندگی شرکت — که به تازگی منتشر شده $75 “این بوی مثل من” شمع است نام دوباره برای ظاهرا ساختگی بهداشت ادعا می کند.

تبلیغات watchdog حقیقت در تبلیغات می گوید Paltrow را گوک سایت بازگشت به “فریب آمیزی بازاریابی محصولات” کمتر از دو سال پس از گرفتن ناودان برای این ادعا آن سنگ و تخم مرغ که در حال وارد شده به زنان خودارضایی می تواند تعادل هورمون های تنظیم چرخه قاعدگی و افزایش کنترل مثانه.

گوک شکافته بیش از $145,000 در سپتامبر سال 2018 به حل و فصل آن و دیگر ادعا می کند پس از Tina.org’s نگرانی از آن ساخته شده به اورنج کانتی (کالیفرنیا.) دفتر دادستان منطقه.

در روز پنج شنبه Tina.org منتشر شده جدید شکایت متهم گوک از نقض آن 2018 توافق با دا با این ادعا که آن عطر و پودر و مکمل ها و شمع (و نه از جمله بدنام واژن شمع) می تواند در درمان طیف وسیعی از بیماریها از اضطراب به یائسگی است.

در 11 صفحه شکایت ارسال شده به کالیفرنیا تنظیم کننده دیده بان پرچم محصولات مانند گوک را 90 دلار مادام تخمدان مکمل های که ادعا می کنند برای کمک به “صاف گذار به یائسگی” و آن $165 نسخه 02 عطر ساخته شده از مواد تشکیل دهنده است که گوک می گوید: “حذف استرس و اضطراب” مانند شیسو برگ.

“گوک در حال حاضر ادعا می کند که مواد تشکیل دهنده در دو عطر و دو شمع می تواند درمان های متعدد اختلالات روانی” Tina.org اتهام.

شکایت و حتی به ارمغان می آورد تا واژينال تخم مرغ دوباره گفت: مواد جمع شده در داخل بسته بندی محصول از ماه نوامبر سال 2019 ادعا تخم مرغ “را افزایش می دهد چی ارگاسم واژينال عضلات تعادل هورمونی.”

بازاریابی مواد ویژگی آن اظهارات به “طرفداران” گوک “که نمی سپر این شرکت از مسئولیت” Tina.org گفت.

گوک مورد مناقشه یافته گفت: این یک “قوی حقوقی و انطباق تیم است که با این نسخهها کار از نزدیک با ما علوم و تحقیقات به دامپزشک محصول ادعا می کند.” این شرکت که دارای فروشگاه در نیویورک, سان فرانسیسکو و لس آنجلس و لندن گفت: در آن طول می کشد “تمام مسائل قانونی در اطراف محصول ادعا می کند و اثر بخشی بسیار جدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی