وین الینگتون مبارک به چوب در اطراف و کمک به جوان نیکز شکوفه

قسمت 5 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک نیکز:

زمانی که نیکس فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11 بعد از بازی خود را در آتلانتا تیم برنج تا به حال برای انتخاب یک بازیکن به صحبت کردن با رسانه ها در یک نشست مطبوعاتی تنظیم چون قفل در اتاق بسته شد.

تیراندازی گارد وین الینگتون شد انتخاب — مشاهده شده توسط این سازمان به عنوان کمال pro و استعداد ارتباط برقرار.

آن است که چرا نیکز تصمیم به نگه داشتن بر روی الینگتون در فوریه. 6 مهلت تجارت با وجود خواستگاران متعدد.

پس از مهلت وجود دارد حداقل یک تیم علاقه مند در هر یک از کنفرانس اگر نیکز تصمیم به خرید اللینگتن قرارداد. در واقع 3 نقطه تیراندازی — و شخصیت بالا — برتر در NBA.

نیکز GM اسکات پری و اللینگتن عامل, علامت Bartelstein انجام چند گفتگو در مورد خریداری با توجه به یک منبع. در اللینگتن گفت: “تا به حال یک تصمیم.”

متقابل تصمیم به ماندن بگیرید. پری می خواستم الینگتون در اطراف بازیکنان جوان به خاطر او بود داشتن یک تاثیر مثبت بر روی آنها. و اللینگتن است که پشت در میامی-منطقه خانه بود خوشحال می خواستم.

“من یک پسر که دوست دارد به پایان آنچه که او شروع می شود” اللینگتن گفت: پست در اوایل این ماه. “ما با آن مواجه هستند بسیاری از سختی و ما هنوز در ساختمان به عنوان یک تیم است. من تو را دیدم یک فرصت برای رشد با این بچه های جوان. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به آن رفت اما من خوشحالم که به اینجا به پایان این سال است.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

در حالی که اللینگتن 3-نقطه شات نمی افتد تا آنجا که همه امیدوار بودند او ارزش اضافه شده است. اما پول آن را دشوار برای 32 ساله به بازگشت به فصل آینده است. به کارگر ماهر ممکن است بر روی خود 10 تیم در 2020-21.

با نیکز شنا در کلاه فضایی پس از قابل توجه با نمایندگی رایگان در جولای اللینگتن امضا دو سال 16 میلیون دلار پیمان با سال دوم یک تیم گزینه است. تنها 1 میلیون دلار تضمین شده است برای 2020-21.

wayne ellington knicks assessment grade
وین الینگتونکوری Sipkin

نیکز را به چشم پوشیدن از الینگتون و سپس سعی کنید به دوباره ثبت نام او را اگر آنها می خواهند او را به عقب. این امکان با تمام فهرستی از دهانه رود اما تنها در صورتی که قیمت نسبتا کم است.

در داخل و خارج از چرخش اللینگتن شات 35 درصد از 3 نقطه محدوده و بسته به شدت. او با بازی در 36 66 بازی. دقیقه او در فوریه و مارس rankled برخی از نیکز طرفداران که مایل به دیدن بیشتر خون جوان اما اللینگتن بزرگ 17-نقطه شب در دیترویت در فوریه. 8 کوک یک چهارم مستقیم پیروزی.

“او ممکن است به یک حداقل حقوق و دستمزد بازیکن فصل آینده” یکی NBA پرسنل مرد گفت: پست. “من فکر می کنم شاید او از دست رفته یک گام بود و او هرگز بیش از حد ورزشی برای شروع با. او را آویزان در اطراف یک زن و شوهر بیشتر از سال به دلیل تیراندازی مشخصات.”

نیکز مربی موقت مایک میلر تبدیل به یک فن بزرگ قبل از فصل متوقف شد.

“او یکی از اولین در ورزشگاه, گذشته, گرفتن یک عکس فوق العاده” میلر گفت: در اواخر فصل. “او برای ماندن آماده [که نیست]. او فوق العاده مطبوع. او ultimate pro. او در حال صحبت کردن با بچه های جوان. او را به انجام همه چیز شما می توانید درخواست یک پسر را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>