Wayne Rothbaum ظهور به عنوان پتانسیل متس خریدار برای ‘فروش آتش تنها

آخرین میلیاردر پیشنهاد برای متس در واقع ممکن است بیشتر از خریداران مقرون به صرفه.

با توجه به منابع متعدد آشنا با این وضعیت بیوتکنولوژی سرمایه گذار Wayne Rothbaum است که هنوز هم علاقه مند به خرید پول-از دست دادن MLB حق رای دادن از Wilpons اما بدون تیم پول-ساخت کابل شبکه SNY شامل Rothbaum تنها تسویه حساب در یک amazin’ تخفیف.

“من فکر می کنم او دوست دارد این ایده از 1 میلیارد دلار” یک منبع گفت: پست. “این دور تعداد و Wilpons نیست برگزاری هر کارت بدون SNY.”

اگر Rothbaum در واقع به دنبال در یک شماره به عنوان کم به عنوان $1 میلیارد دلار است که یک نشانه بد برای فرد و جف Wilpon که scuttled a $2.6 میلیارد مقابله با پرچین حامی مالی استیو کوهن برای اکثریت خود را به اشتراک گذاری از متس بدون SNY در فوریه. از آنجا که پیمان درون منفجر, COVID-19 دارای طرح میتوانست به اقتصاد جهانی و قرار دادن MLB فصل در معرض خطر ساخت این احتمال وجود دارد که Wilpons از دست بدهد تا آنجا که $150 میلیون اگر این تیم بازی می کند تنها یک نیم فصل در پایان مرحله همه گیری ویروس.

اخیر ارزیابی میخ متس ارزش بدون SNY در $1.6 میلیارد.

Rothbaum را “آتش فروش تنها” موضع در متس نیز زیر سوال میبرد که در آن او می ایستد با الکس رودریگز و جنیفر لوپز. گزارش swirled که J-میله شنود گذاشته Rothbaum به عنوان سنگین مالی hitter وظیفه در طرح خود برای به دست آوردن متس اما پیشنهاد خود را بیش از احتمال زیاد نیاز به یک میلیاردر به دنبال به صرف.

گزارش های اخیر نشان می دهد که J-میله ممکن است در حال حرکت در جستجوی خود را برای یک سوراخ شریک است.

لیگ اصلی بیس بال, منابع, گفت, نیز ترجیح می دهند که بیشتر بی بند و بار عضو از سه کاما باشگاه به پایان می رسد تا با یک حق رای دادن در لیگ بزرگترین بازار با استفاده از جدید صاحب ثروت و سپس به ساخت یک مدعی.

حدس و گمان بود که به ناچار منجر به کوهن. در حالی که منابع نزدیک به 11 میلیارد دلار سرمایه ساخته اند آن را کاملا روشن است که او را آماده سازی یک پیشنهاد برای دوران کودکی خود را در تیم حدس و گمان باقی می ماند شایع است که او ظهور خواهد کرد به عنوان تیم جدید مالک.

“من نمی بینم که چگونه استیو کوهن می کند پایان ندارد تا با متس در این نقطه” یک خودی mused. “من نمی خواهد پیشنهاد دوباره در حال حاضر اگر من او یا ولی او تنها کسی است که حس می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>