یک پرستار در مرکز پزشکی ویل کرنل است شفاعت دفاع از خود و پس از او چاقو او را مست, شوهر, در بالا سمت غرب آپارتمان دوشنبه شب.

دفاع وکیل برای تریسی miss kriti, 44 گفت: زن و شوهر جدا شد “مست” و “حمله به او” وقتی miss kriti چاقو او را یک بار در منطقه شانه دوشنبه شب.

“این یک مورد قوی برای دفاع از خود گفت:” miss kriti وکیل فرانک Rothman در منهتن دادگاه جنایی. “من می گویند که قاضی به دلیل وجود یک چاقو زخم بر متوفی در اطراف ناحیه شانه. زمانی که پلیس آمد او اداره کمک های اولیه — به عنوان یک پرستار است.”

Miss kriti, که همچنین یک دانشگاه کلمبیا دانشجو به دنبال او کارشناسی ارشد پرستاری در حال تقسیم از شوهرش, 48, “چند وقت پیش” قبل از او تا به حال “اصرار” در آینده بیش از آن شب Rothman گفت.

شوهر او belligerently مست که بعد از ظهر زنگ doorbells برای چندین آپارتمان در miss kriti ساختمان تنها چند ساعت قبل از او کشته شد, ساختمان سرپرست گفت: پست.

Rothman گفت: miss kriti شوهر تا به حال یک “سابقه طولانی در رفتار خشونت آمیز و سوء مصرف الکل” اما که او کوتاه آمد و اجازه دادن به او در به خواب خود boozing.

“زمانی که او وجود دارد او سوء استفاده دوباره و خواستار پول” Rothman گفت. “او سعی کرد به کیف پول خود را. وجود یک زخم خنجر زد. او به نام 9-1-1 پس از حادثه است.”

Miss kriti است که به اتهام قتل در درجه دوم پس از گفته بستری به سلاح سرد با توجه به منهتن ادا سارا سالیوان.

“این یک مورد قوی خود افتخار” سالیوان گفت. “متهم بود چاقو در قفسه سینه یک زمان ضرب. ماموران پلیس وارد شدند که متهم و شاکی شاهد بودند و تنها آنهایی که در آپارتمان. سلاح قتل بازیافت شد از کنار شاکی بدن.”

Miss kriti اجازه از یک ندبه گریه به عنوان آنجلا Badamo حکم به برگزاری بدون وثیقه با استناد او به عنوان یک پرواز خطر است.

“با توجه به انتظار اتهامات وکیل من را فردی تعیین که او خطری از پرواز برای جلوگیری از محاکمه” Badamo گفت. “من remanding او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im