ولز فارگو به پرداخت $3B به حل و فصل حساب های جعلی پروب

ولز فارگو خواهد پرداخت 3 میلیارد دلار برای حل و فصل تحقیقات طولانی خود را-در حال اجرا کلاهبرداری که تا به حال کارکنان شرکت باز کردن میلیون ها نفر از ساختگی حساب های بانکی به منظور دیدار با غیر واقعی اهداف فروش.

پس جعلی-حساب رسوایی نازل شد در سال 2016 سان فرانسیسکو مبتنی بر بانک پرداخت میلیاردها دلار جریمه به دولت فدرال و تنظیم کننده خورند مدیره آن دیده می شود و دو نفر از مدیران ارشد و دیگر مدیران سطح بالا ترک این شرکت است. تحلیلگران انتظار دارند تا 20,000 اخراج به عنوان بانک تلاش برای بازیابی از حساب های جعلی رسوایی و دیگر اقدامات توهین آمیز است که پس از به نور آمد.

“این مورد نشان می دهد یک شکست کامل از رهبری در سطوح مختلف درون بانک است. به سادگی قرار دادن ولز فارگو داد و ستد خود را سخت به دست آورده شهرت برای کوتاه مدت سود و آزار بی حد و حصر تعداد مشتریان در طول راه” ما وکیل نیک هانا برای منطقه مرکزی کالیفرنیا گفت: در بیانیه ای اعلام کرد حل و فصل است. “ما امیدوار هستیم که این 3 میلیارد دلار جریمه به همراه پرسنل و تغییرات ساختاری در بانک اطمینان حاصل شود که چنین رفتاری را نمی خواهد دوباره عود کند.”

پرداخت حل و فصل خواهد شد کیفری و مسئولیت مدنی از حساب های جعلی رسوایی که صورت گرفت بین سال های 2002 تا سال 2016 وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت. خوب شامل 500 میلیون دلار مدنی پرداخت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواهد شد که توزیع این بودجه برای سرمایه گذاران که صدمه دیده بودند توسط بانک رفتار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im