وندی و برگر کینگ را ‘گاو’ بیش از جدید سرخ فرانسه برگر

برگر کینگ کبابی شدن در رسانه های اجتماعی بیش از آن آخرین meatless برگر معجون.

فست فود های زنجیره ای به تازگی اعلام کرد که آنها می تواند تست فرانسوی سرخ پر برگر در نیوزیلند. برای روشن شدن این نمد سیب زمینی فشرده به یک دانه کنجد مستی و لباس پوشیدن و با سس مایونز و سس گوجه فرنگی.

اما بسیاری از برگر دوستداران اینجا در ایالات متحده نمی تواند به نظر می رسد به معده نشاسته-errific sammie — هیچ کدام بیشتر از رقیب, برگر, زنجیره ای, وندی. این رستوران که تبلیغ خود را “تازه هرگز گوشت گاو منجمد” برای دهه نیز تبدیل به یکی از مارک های آوازی در توییتر با برخی از 3.5 میلیون پیروان.

بنابراین زمانی که وندی در مورد شنیده برگر کینگ مشکوک ظرف جدید آنها نمی تواند مقاومت در برابر.

“زمانی که به معنای واقعی کلمه هر چیزی بهتر خواهد بود در مستی از خود گوشت گاو” آنها توییتی در روز سه شنبه.

برشته وجود دارد متوقف نمی. به عنوان پیروان در پاسخ به خود بیمار کوره سوزاندن وندی حساب ادامه داد: دامن زدن به شعله.

“لطفا به من بگویید که این یک شوخی است” توییتی یک پیرو. بدون گم شده ضرب و شتم, وندی پاسخ داد: “تمام رستوران است.”

وقتی کسی پرسید که آیا آنها “گاو” با برگر کینگ و مک دونالد آنها condescended: “ما گوشت گاو. هیچ ایده چه چیزی آنها را.”

ظاهرا این فرد در پشت وندی’ حساب توییتر تا به حال زمان دیروز پاسخ دادن به ده ها تن از توییتهایی که آمد راه خود را — “برای نامزدی نرخ” گفتند.

برگر کینگ

ساندویچ الهام گرفته شده بود “تراشه Butty ظرف” و یا “تراشه سانگر:” محبوب ساندویچ در انگلستان و استرالیا شامل سیب زمینی سرخ شده در کره, نان سفید یا رول با نمک و فلفل. و تا کنون آن را در سینماهای میان کیوی از جمله منتقدان در نیوزیلند بر اساس خروجی این Spinoff که آن را به نام “نوع بزرگ” و همچنین “دو خشک کربوهیدرات تظاهر به چیزی است که از ماده و یا عطر و طعم.”

اما اگر برگر کینگ اجتماعی-رسانه ای تیم — که هنوز برای پاسخ به کباب — به دنبال یک جامد clap-بازگشت آنها به نوبه خود می تواند به گزارش های اخیر از ماساچوست دفتر دادستان کل است. بوستون گلوب گزارش روز دوشنبه که رئیس دفتر حقوقی در وزارت امور خارجه در بر داشت وندی در نقض بیش از 2100 قوانین کار کودکان و دستور به پرداخت $400,000 جریمه.

در ضمن برگر کینگ فقط راه اندازی یکی دیگر از غیر معمول مبارزات انتخاباتی آگهی شامل کپک زده برگر است که به معنای ترویج خود را در حال حاضر-نگهدارنده-رایگان برگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de