غرب ویرجینیا, دکتر, اتهام آزار جنسی جانبازان

غرب ویرجینیا, دکتر, اتهام آزار جنسی تعدادی از بیماران خود را بیش از چندین سال span — از جمله غیر فعال دامپزشکان با توجه به مدارک دادگاه ظ روز شنبه.

دکتر جاناتان یاتس انجام سوء استفاده از امور کهنه سربازان در مرکز پزشکی در ویرجینیای غربی, غرب ویرجینیا در جنوب غربی بخش از آغاز دولت در سال 2018 با توجه به فدرال شکایت کیفری.

یاتس’ اولین قربانی 42 ساله که رنج می برد از یک “سرویس متصل ناتوانی” محققان گفت که دکتر هدفمند cracked گردن خود را در یک راه ساخته شده است که او را بی حس بنابراین او می تواند انجام سوء استفاده.

“بلافاصله پس از دکتر یاتس تثبيت شده veteran 1 با گردن کرک و در حالی که veteran 1 بود قادر به مقاومت در برابر دکتر یاتس جسمی نورد کهنه کار 1 بر روی معده اش پایین کشیده veteran 1 لباس بدون اجازه” شکایت متحده است.

دکتر پس از, groped, جانباز در قفل شده اتاق معاینه با توجه به شکایت.

یاتس آزار حداقل دو تن دیگر از جانبازان در این مرکز پزشکی را به شیوه ای مشابه از جمله یکی که تا به حال به دنبال درمان چون او معلول با توجه به PTSD.

دکتر همچنین گفت که گفته دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی در تاسیسات مورد سوء استفاده — حتی تاسف است که او نمی تواند بیشتر با قربانیان خود را.

“من قادر به کشف چیزهایی که من می خواهم به با برخی از بچه ها چون من یک مرد متاهل و همسر من نمی فهمم” یاتس گفت: دکتر دیگری که با او کار می کرد با توجه به شکایت.

یاتس را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>