Westchester coronavirus وکیل خانواده ترس سرایت خواهد بود و میراث خود را

از Westchester County coronavirus بیمار صفر لارنس Garbuz التماس با به سرزنش خانواده خود را در روز سه شنبه — به عنوان فرماندار اعلام کرد مایل شعاع کروناویروس “مهار منطقه” محور خانواده کنیسه.

“من امیدوارم که Garbuz نام می شود نه به عنوان کسانی که با کروناویروس اما آنهایی که ابزاری در کمک به این موجود” Adina لوئیس Garbuz نوشت: در Facebook شنبه. “البته [لارنس] رفت و به دکتر و انجام بسیاری از بار. هیچ کس آن را نمیفهمد و آن را حتی در زمان بیمارستان روز به آن را کشف کردن. این بود که همه او تا به حال هیچ عوامل خطر ابتلا به فرض او این است.”

نظرات او آمد به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که استقرار گارد ملی برای اجرای یک “در منطقه مهار” محور جوان اسرائیل از نیو راشل کنیسه که در آن خانواده پرستش.

گارد ملی را اجرای بسته شدن “جمع زیادی از مناطق” در داخل شعاع از جمله مدارس و خانه از عبادت و بزرگ دیگر جمع آوری امکانات موثر با شروع از پنج شنبه به مدت دو هفته او گفت:.

“این به پایان خواهد رسید. قرنطينه کار خواهد کرد و همه ما خواهد بود قوی تر برای آن” لوئیس Garbuz نوشت.

مقامات گفته اند Garbuz نیست سفر به هر coronavirus زده ملل و به احتمال زیاد کردم اشکال از اینجا کسی معنی این ویروس پخش شد بی سر و صدا قبل از Garbuz را تشخیص.

“من امیدوارم که پیدا کردن در مورد لارنس و این خوشه از ویروس است یک برکت و رحمت آن را به عنوان به خوبی ممکن است به جلوگیری از این همه از گسترش بیشتر” همسر نوشت:, و اضافه کرد که شاید شوهرش است “رسول چیزی خوب است که بیماری او شد و همه ما را از مشکل آگاه.”

یک منبع گفته است پست که Garbuz در پزشکی ناشی از کما — و پست نشان داد و گفت Garbuz غافل از تحولات اخیر.

“من می خواهم به دریافت بهتر و امیدواریم که به نگرانی در مورد تلاش برای توضیح به او تمام است که بیرون در حالی که او خواب بود,” او گفت:.

لوئیس Garbuz که آزمایش مثبت همراه با دو نفر از زن و شوهر و فرزندان و ارائه شده نماز خود را به دیگر بیمار اعضای جامعه و گفت که امیدوار است که او به زودی پاک می شود به طوری که او می تواند به دیدار او در بیمارستان است.

“من واقعا امیدوارم که من می تواند منفی و پاک بنابراین من می تواند در کنار شوهر من است که سمت چپ به تنهایی و بدون عزیزان خود را در کنار او,” او گفت:.” من نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آنچه در آن خواهد بود برای او بیدار شدن از خواب به تنهایی.”

Westchester County گزارش شده 108 موارد از جمله Garbuz اعضای خانواده به عنوان تعداد کل نیویورکی آلوده رسیده 173.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im