Westchester coronavirus ‘بیمار صفر” است از بیمارستان به خانه: Cuomo

50 ساله و وکیل بود که coronavirus ‘بیمار صفر’ در وستچستر شده است از بیمارستان مرخص رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یکشنبه نشان داد.

لارنس Garbuz — چه کسانی نازل شده در مارس 2 برای اولین بار شناخته شده حامل در نیو راشل که در آن سرایت به سرعت گسترش — تا به حال شده است به طوری که بیمار او در پزشکی ناشی از کما در اوایل این ماه.

این بیمار صفر’ — آنچه ما تماس بگیرید بیمار صفر در Westchester, New Rochelle — که بسیار بیمار برای یک زمان بسیار طولانی او در واقع به خانه رفته” کومو نشان داد در کنفرانس مطبوعاتی خود در آلبانی.

“او را از بیمارستان” فرماندار گفت: ارائه جزئیات بیشتر.

کومو مورد ستایش قرار داد این خبر به عنوان یک نمونه از “دراماتیک خط” از مردم به طور کامل دوره نقاهت بعد از COVID-19 و مرخص شدن.

“در حال حاضر شما در حال دیدن ترشحات شماره روند, راه,” او گفت:.

Garbuz — که سوار مترو شمال قطار به منهتن شرکت حقوقی — تا به حال سفر به هر coronavirus کانون کشور و به احتمال زیاد قرارداد این ویروس از کسی به صورت محلی.

آن را به سرعت گسترش در میان ده ها تن در جامعه خود باعث مایل شعاع کروناویروس “مهار منطقه” محور خانواده کنیسه.

کومو در روز یکشنبه از آن استفاده می شود به عنوان مثال از اینکه چگونه “زیبا” اشاره کرده اند “ساخته شده بسیاری از مردم بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>