ما شده ایم سرقت از ما جنون مارس tip-off شادی

نکته خنده دار? سال پس از سال در زمان عادی در شرایط عادی غیر معمول نیست برای نیمه دفتر خود را — و یا نیمی از محله خود و یا نیمی از خوابگاه خود را و یا نیمی از آپارتمان خود را در ساختمان — به خانه در این روز پنج شنبه اول مسابقات NCAA.

دیوار-به-دیوار hoops کالج? که احضار درونی ما Ferris Bueller در این روز در هر سال اولین نکته درست در ظهر روز گذشته نهایی زنگ فشار نیمه شب. الیاس ورزشی اداره حفظ نمی کند چهره ها در این, اما اگر آنها این است که برخی از 1 روز از مسابقات NCAA در هر سال منجر خواهد لیگ در روز بیمار.

پس از بودن در خانه احساس نمی کند همه که عجیب و غریب است.

این عجیب و غریب بود:

در TNT به جای شنیدن یک پپ باند صدا کردن از “تاریخ راک اند رول, قسمت 1” وجود دارد یک زن میانسال در نظر گرفتن scalding-داغ کتری کردن اجاق گاز با اشاره به فواره زدن اب در دهان او و guzzling آن را مانند یک می توانید از میلواکی. این بود که “مافوق طبیعی” فصل 7 قسمت 16. راهنمای تلویزیون توضیح میدهد: “سام و دین پیدا کنید که یک رقاصه کفش مورد لعنت قرار گرفتند و پس از او رقص خودش را به مرگ است.”

کلیک کنید

در TBS به جای لایحه Raftery rhapsodizing مورد راتگرز یا Seton سالن یا هوفسترا ما فصل 4 قسمت 22 از “دوستان”. جوی و چندلر در حال مبارزه به راس’ بهترین و hijinks امدن. شوق و شعف اطراف قمر بارداری. خنده دار, من به نظر می رسد به یاد داشته باشید “دوستان” بودن خیلی خنده دار تر از این …

کلیک کنید


همه ما انجام این کار درست است ؟ اگر مسابقات NCAA به معنی چیزی برای شما, شما با کمال میل flunked این پنجشنبه در بسیاری از سال در بسیاری از موارد است. من صرف آن در لاس وگاس یک بار به اندازه یک کلیشه است که به عنوان برای تلفن های موبایل مانند (من شلیک آن را یک انفجار). من تحت پوشش سهم من از جمله 20 سال پیش در کلیولند داشتن به سکوت تحمل در مطبوعات ردیف کنتاکی 85 سنت Bonaventure 80 (2 OT) بود که اولین بازی از کل 2000 مسابقات است.

در قبل از ظهور کانال های متعدد ما را به یک مکان در همه اولان n. y. که تا به حال بشقاب های ماهواره ای شادی دیسکو و ما گرد یک غیرممکن کوچک تلویزیون و تماشای کلیولند دولت دست کشیدن ایندیانا دیدن پرینستون تقریبا خارج جورج تاون.

اولین بار بود اول 64-تیم مسابقات را در سال 1985 در سال آخر در دبیرستان. ما همه شنیده ام داستان از ما مردان در مورد رخنه رادیو ترانزیستور به مدرسه به گوش دادن به جهان سری بازی برگشت در روز; این بود که ما به نوبه خود. سنت جان هدف از بسیاری از ما وسواس که در زمستان به حال 2:07 بعد از ظهر, نکته در برابر غرب.

که نهمین دوره. حساب دیفرانسیل و انتگرال. آقای Horan کلاس. آقای Horan خوبی بود خوش برخورد و یک معلم خوب. اما او هیچ بازی برای ما حیله گری است. ما تصویب کوچک رادیو و واضحی به عقب و جلو به یکدیگر گوش به نیمه اول که راه. سنت جان جان سالم به در برد. بنابراین آیا ما. خوشبختانه ما نیست برادر Lahey کلاس.

به تازگی از این شبکه آن را آسان به شراب خواری. چهار نفر از آنها را نشان می دهد و این بدان معنی است که پنجشنبه و جمعه شما می توانید بین چهار عنوان بسیاری از بازی در یک زمان. شما می توانید خود را مدیر چیدن و انتخاب به عقب و جلو. آن است که همه شما می توانید خوردن بوفه ریخت و پاش برای طرفداران ورزش. آن است که یکی از روزهای سال است.

ترین سال است.


یکی از دمدمی ماجراهای در سال های اخیر این است: پیدا کردن truTV. که با اجماع به مبهم ترین شبکه چهار نمایش بازی. اگر شما تغییر ارائه دهندگان تلویزیون — من — اولین بار که شما به احتمال زیاد حتی بررسی اگر شما truTV در کانال خود را از صف حق است حدود 11:45 صبح روز پنج شنبه اول مسابقات NCAA.

ncaa tournament fans tv missing tip-off
ویرجینیا طرفداران تشویق کاوالیرز در طول سال 2019 NCAA Tournament.گتی ایماژ

و خوب sonofagun وجود دارد آن است. فقط به جای ایان عقاب و جیم Spanarkel گفتن ما چرا این 5-12 matchup ما واقعا باید ما نگه داشتن چشم در یک برنامه وجود دارد به نام “غیر عملی Jokers” ، بعد یک جوان دوست شما به من بگویید که یکی از مورد علاقه خود را نشان می دهد. ظاهرا آنها ساخته شده یک فیلم بر اساس نشان می دهد.

در شروع یک توضیح: “هشدار: زیر حاوی صحنه های گرافیک حماقت در میان چهار مادام العمر دوستان که رقابت شرمسار هر یک از دیگر.” من ماندن طولانی به اندازه کافی برای دیدن یک چالش: یکی از چهار نفر در یک سوپرمارکت در تلاش برای متقاعد کردن همکار مشتری برای برگزاری یک ظرف برای یک دقیقه در حالی که آنها داش به یکی دیگر از راهرو. داخل ظرف مرموز مایع که به نظر می رسد خیلی افتضاح مانند ادرار.

من هرگز بزرگتر از طرفداران #SocialDistancing.

کلیک کنید

در CBS به جای جیم Nantz که آرام و اندازه گیری ما “جوان و بی قرار” به دنبال “جسورانه و زیبا.”

کلیک کنید

آه عجب چندلر و مونیکا فقط قلاب در راس و عروسی امیلی …

کلیک کنید

سام در حال عذاب Hallucifer? چه ؟

کلیک کنید

شما می دانید, من باید اعتراف. این بچه ها خیلی خنده دار …

کلیک کنید

آه. من می خواهم یک buzzer-beater. من می خواهم یک 15 دانه موجب ترس bejeezus از 2. من می خواهم گریه cheerleaders. من می خواهم راف به بحث در مورد کسی پیاز. جهنم من به یک رشته بی پایان از داور پخش نظرات.

من می خواهم به Ferris Bueller دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de