WeWork شارژ مستاجران با وجود شیوع کروناویروس در نیویورک دفاتر

WeWork نمی خواهید به شنیدن در مورد نیویورک coronavirus مستند — آن را فقط می خواهد به دانستن جایی که اجاره خود را بررسی است.

نقدی بسته subleasing غول پیکر است که نگه داشتن همه از آن سیب بزرگ منشی-های فضاهای باز و امتناع به subtenants یک استراحت در اجاره — با وجود شیوع اخیر در آن مکان و این واقعیت که اکثر مستاجران منع شده اند از رفتن به کار هر دولتی اندرو کومو را در هفته گذشته که تعطیل کردن همه غیر ضروری کسب و کار ایالت تحت مجازات مدنی جریمه.

لوید کاکس یک معامله گر در روز می پردازد که از 675 دلار در ماه برای یک خصوصی میز در منهتن WeWork فضا در غرب 29th, خیابان می گوید شرکت او را تکذیب کردند و بازپرداخت بخشی در مارس اجاره پرداخت با این استدلال که این دفتر باقی مانده است باز است. که با وجود این واقعیت WeWork فضا رو بسته آخرین هفته برای یک daylong “تمیز” به آدرس شیوع کروناویروس در دفتر.

“دفتر من در هفت میز درست در کنار یکدیگر — شما حتی نمی توانید تمرین 6 پا [اجتماعی فاصله]” کاکس گفت: پست. “حتی اگر من احساس راحتی از یک نقطه نظر ایمنی با استفاده از میز کار من, آن را به ارزش خطر ابتلا جریمه $1,000,” او اضافه شده است.

به مسائل بدتر WeWork را subtenants گله که آنها در حال پرداخت قیمت کامل برای دفاتر که کارکنان اسکلت خدمه به عنوان WeWork است گفت: بسیاری از کارکنان خود به کار از خانه در میان این ویروس را بترساند. به طور معمول شلوغ دفاتر که محبوب هستند با راه اندازی و برنامه های در حال حاضر عمدتا خالی مستاجران می گویند.

با وجود هشدارهای ایمنی از مقامات WeWork که بی دست و پنجه نرم متعدد coronavirus موارد در منهتن مکان — ادامه داده است به تمام مشتریان خود keycard دسترسی به فضای کاری. تنها یک روز پس از کومو را سفارش WeWork ارسال یک ایمیل به گفتن اعضا به دنبال “فدرال و دولت های ایالتی و محلی ارشاد” بدون ذکر است که انجام این کار به معنی اجتناب از دفتر.

در ایمیل نوشته شده توسط پست WeWork همچنین تأکید کرد که “بسیاری از اعضای ما کار ضروری کسب و کار برای جامعه ما” ارائه مشاوره به آنها برای رسیدن به یک “درخواست پشتیبانی.” برخی از subtenants گفت WeWork به نظر می رسد به ضرب و شتم تا بهانه ای برای نگه داشتن شارژ همه اجاره, با وجود این واقعیت است که تنها تعداد کمی از subtenants می تواند به عنوان طبقه بندی شده ضروری است.

خواسته با این پست و چه درصدی از آن subtenant کسب و کار ضروری و همچنین چگونه بسیاری از نیویورک دفاتر اصلی ضروری کسب و کار, WeWork کاهش یافته است به نظر.

“همانطور که ما حرکت در حال تحول طبیعت COVID-19 گیر ما متعهد به حمایت از اعضای ما خواهد شد به طور مداوم ارزیابی مجدد برنامه های ما,” WeWork در بیانیه ای گفت: همچنین کاهش به خاص در نظر عضو شکایات.

داخلی هیئت مدیره پیام برای WeWork subtenants زده است با شکایت در مورد دفاتر باقی مانده باز و مشتریان ادامه به متهم علی رغم بیش از نیم دوجین coronavirus شیوع گزارش شده در هفته گذشته در WeWork را منهتن فضای کاری.

“[آنها را] انجام هر کاری علاوه بر این هنوز هم جمع آوری اجاره از همه ما که قرار نیست به در آن وجود دارد” یک عضو در یک شرکت بازاریابی نوشت: در هیئت مدیره پیام.

هنگامی که یکی دیگر از subtenant شکایت به WeWork هرزه در مورد استخدام شرکت شارژ بودن فضای آن نمی تواند استفاده از این شرکت — که اجاره به جای صاحب آن را به اشتراک گذاشته-فضاهای اداری — پاسخ داد که آن را به پرداخت صورتحساب است ،

“به عنوان یک اجاره-با توجه مستاجر در ساختمان های ما WeWork که بحث در مورد همه گزینه های ما با صاحبخانه به عنوان بسیاری از اعضای در حال حاضر در حال انجام با ما” شرکت نوشت: با توجه به پوستر.

پس از کومو اعلام کرد این مستند روز جمعه Cox دوباره پرسید WeWork به انصراف خود را ماه به ماه برای عضویت مارس. WeWork اما پاسخ داد که آن را شارژ او را برای ماه آینده خود را به دلیل قرارداد اجاره مورد نیاز 30 روز متوجه اضافه کرد که “از آنجا که فرماندار گفته است در این لحظه ما باقی مانده باز است.”

در نهایت WeWork آمد به کاکس با یک ضد پیشنهاد: اگر او متعهد به 12 ماه قرارداد او را دریافت دو ماه رایگان. Cox تبدیل آن پایین.

“در حال حاضر من فکر می کنم این شرکت فقط در مورد مراقبت بقا” کاکس گفت. “و پیچ هر کس دیگری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>