WeWork در حال برنامه ریزی برای مذاکره مجدد اجاره به علت بیماری همه گیر کوروناویروس

دفتر-اجاره غول WeWork است که در مذاکرات به استخدام یک مشاور به کمک آن مذاکره مجدد آن اجاره به عنوان coronavirus شیوع تهدید اجاره و درآمد در سراسر جهان است.

نیویورک شرکت که اجاره فضای اداری و سپس sublets آن را به کارآفرینان و کسب و کارهای دیگر است که در مذاکرات به استخدام املاک و مستغلات کارگزاری نیومارک کریگ نایت فرانک به نقد و بررسی و سپس rejigger جهانی خود را اجاره تعهدات این پست یاد کرده است. آن را نیز در گفتگو با املاک و مستغلات مشاوره شرکت JLL منابع گفت.

“به عنوان بخشی از طرح ما به دنبال سود و رشد ما در حال انجام یک بررسی عمیق از عملیات و دارایی در سطح جهان به منظور rightsize کسب و کار و بهینه سازی املاک و مستغلات, نمونه کارها” یک WeWork سخنگوی گفت. “همانطور که ما کار را از طریق این فرایند ما در حال کار با شرکای صنعت که در آن مناسب است.”

منابع نسبت فشار به WeWork اجرایی Sandeep Mathrani که در آورده بود به تمیز کردن خانه پس از شرکت شکست خورده IPO سال گذشته است. “Sandeep بود به استخدام در آمده و ارزیابی همه چیز” گفت: یک فرد با آگاهی از این وضعیت بود که مجاز به صحبت در تاریخ ثبت است. “می تواند شما یک زن و شوهر از اجاره به اجاره دادن — البته. دیگران ممکن است تمدید شود,” فرد گفت.

WeWork در روز پنج شنبه گفت: سرمایه گذاران $4.4 میلیارد دلار در آن بود در پایان سال 2019 است به اندازه کافی برای اجرای آن پنج سال برنامه ریزی و مدیریت چالش های ناشی از coronavirus بحران است.

تا پایان سه ماهه چهارم WeWork تا به حال بیش از 662,000 عضو در سراسر 140 شهرستانها و 37 کشور جهان — که بسیاری از آنها در حال حاضر در خارج از محل کار و یا تلاش برای شناور باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im