WeWork دفاتر در نیویورک با آمار هفت coronavirus موارد

به عنوان اگر beleagured دفتر شرکت لیزینگ WeWork نمی به اندازه کافی مشکلات کارگران حداقل هفت نفر از آن منهتن مکان شده اند آزمایش مثبت برای coronavirus پست یاد کرده است.

در هفته گذشته WeWork اتحاد درهم برای خاموش کردن آتش سوزی در شش دفاتر و فضاهای آن را اجاره که برخی از آنها بسته اند برای تمیز کردن فقط برای یک مورد جدید به موسیقی پاپ روز بعد از این پست یاد کرده است. آخرین موارد اضافه کردن به اول آشکار مورد که بریدن در اوایل این ماه.

چهارشنبه شب کارمندان در دفاتر واقع در 575 Fifth Ave. در Midtown 524 برادوی در سوهو و 85 گسترده خیابانی در منطقه مالی — هشدار داده بودند که افراد در مکان های خود را آلوده شدند با توجه به داخلی یادداشت های بازدید شده توسط پست.

22 طبقه خیابان پنجم محل بسته شد یک شبه در روز چهارشنبه برای “تمیز کردن عمیق … در خط با CDC و دیگر دستورالعمل های مربوطه” اما بازگشایی پنج شنبه صبح با توجه به WeWork ایمیل.

ساعت پس از بازگشایی آن مطلع کارگران که یک “نامربوط” مورد کشف شده در 14 طبقه است که پس از توقیف شده است.

در روز پنج شنبه مارس 12, WeWork تماس کارکنان در دو تا از آن مکان — 205 شرق 42 سنت و 500 7th Ave. — به آنها اطلاع دهد که افرادی که در حال بازدید از دفاتر تا به حال آزمایش مثبت است.

500 7th Ave. محل دریافت تمیز کردن عمیق شبانه و باز زیر پنج شنبه در حالی که 42 سنت WeWork تمیز شد بیش از آخر هفته و بازگشایی در روز دوشنبه.

با توجه به WeWork coronavirus وب سایت دفتر در 214 W. 29 سنت بود نیز توقیف پنج شنبه “تا اطلاع ثانوی.”

و تمام چهار طبقه از WeWork در 401 خیابان پارک جنوبی توقیف شد “تا اطلاع ثانوی” پس از یک کارگر که وجود دارد به تازگی به عنوان مارس 12 آزمایش مثبت برای coronavirus.

به عنوان پست اول گزارش دو هفته پیش WeWork اولین coronavirus مورد به نظر می رسد به بریدن در 51 خیابان و خیابان لگزینگتون دو هفته پیش هنگامی که یک کارگر وجود دارد مجبور شد به خود قرنطینه پس از یادگیری آنها در تماس بوده اند با کسی که مبتلا به کوروناویروس.

این قرنطینه کارمند بعد از آزمایش مثبت, ایمیل, بازدید از این پست تایید کرد.

طبقه 10 از سوهو WeWork دفتر بسته شد “تا اطلاع ثانوی” این شرکت اعلام کرد. تا زمانی که تمیز کردن کامل کارکنان و نمی خواهد که دسترسی به طبقه و نمی خواهد قادر به بازیابی وسایل شخصی خود را.

مالی دفتر منطقه تا به حال چهار طبقه در ساختمان خود را بسته و بعد از یک فردی با این ویروس در فضا در جمعه 13 مارس در داخلی ضبط خبرنگاری.

کارکنان در دیگر دفاتر در اموال در آن زمان گفت: آنها در تاریکی چپ ممکن است در مورد تهدید سلامت با مردی که شناسایی خود را به عنوان ساختمان سر امنیت و گفت او نبود اطلاع از وضعیت سلامت.

ایالت نیویورک در حال حاضر بیش از 4000 مثبت coronavirus, تشخیص, از جمله بیش از 2400 در شهر نیویورک است.

WeWork می گوید آن را یک “قوی جهانی آمادگی اضطراری طرح در محل در صورت هر عضو یا کارمند قراردادی coronavirus” از جمله اضافی مطابق با اصول بهداشتی محصولات و “مکرر پاک کردن و ضد عفونی.”

رشد بیماری همه گیر در می آید به عنوان WeWork بزرگترین سرمایه گذار SoftBank است که با توجه به بیرون کشیدن از 3 میلیارد دلار پیشنهاد به خرید بیشتر سهام خود در این شرکت است.

خروج خواهد بود یک ضربه بزرگ برای WeWork سرمایه گذاران که در سال گذشته به تماشای این شرکت ارزیابی شاقول توسط دهها میلیارد دلار در میان یک فاجعه IPO تلاش و بحران نقدی که تحت فشار قرار دادند و آن را به آستانه ورشکستگی است.

جزئیات پتانسیل برداشت شد اولین گزارش وال استریت ژورنال روز چهارشنبه.

در یک یادداشت به کارکنان WeWork مدیر عامل Sandeep Mathrani و رئیس اجرایی Marcelo Claure مطمئن کارکنان که SoftBank مناقصه ارائه به سرمایه گذاران را “بدون تحمل” در ژاپنی کنگلومرا تعهد به WeWork و “نه ما تاثیر نقدینگی و قدرت مالی کسب و کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>