WeWork می گوید که پول نقد به اندازه کافی برای زنده ماندن coronavirus همه گیر

به اشتراک گذاشته شده-اتاق اپراتور WeWork گفت: سرمایه گذاران در روز پنج شنبه $4.4 میلیارد دلار پول نقد و تعهدات آن را تا به حال در پایان سال 2019 است به اندازه کافی برای اجرای آن پنج سال برنامه ریزی و مدیریت چالش های ناشی از coronavirus بحران است.

WeWork که ضرر و زیان بیش از دو برابر شد و به $1.25 میلیارد دلار به عنوان سومین سه ماهه از سال 2019 گفت: سرمایه گذاران اوراق قرضه در یک نامه بررسی سلامت است که آن را در صدا و موقعیت مالی برای اجرای آن قبلا اعلام برنامه از طریق 2024.

WeWork در گفت و گو با 1.3 میلیارد دلار به صورت نقدی در پایان سال 800 میلیون دلار پول نقد شد که محدودیت زمانی که آن را بسته در یک نامه جدید از تسهیلات اعتباری در ماه فوریه و $2.2 میلیارد ارشد نا امن بدهی مالی از سهامداران عمده و SoftBank.

آن گفت: این یکی دیگر از $100 میلیون دلار باقی مانده سرمایه تعهدات از SoftBank. WeWork را نشان نمی دهد به اندازه ضرر و زیان خود را تا پایان سال.

WeWork همچنین گفت: بعید است به دیدار با اهداف آن قبلا تعیین شده برای این سال است. آن را ارائه اطلاعات کامل خود را در سال 2019 نتایج آن منتشر خواهد شد و به دارندگان اوراق قرضه پس از بازارهای نزدیک در روز پنج شنبه.

شرکت گسترش شبکه خود را از مشترک کاری به 739 مکان در 37 کشور جهان تا پایان سال. WeWork نشان می دهد در وب سایت خود را که آن را در حال حاضر و یا به زودی خواهد شد در 847 مکان در سراسر جهان در 118 شهرستانها.

WeWork چهره سخت محیط کسب و کار به عنوان هزینه های خود را با توجه به افزایش شیوع کروناویروس. عملکرد در آن اوراق قرضه را تقریبا سه برابر شده و به 34.8 درصد در ماه گذشته به عنوان بازار سقوط در همه گیری ناشی از رکود ترس.

S&P جهانی رتبه اعتباری واحد در روز دوشنبه قطع WeWork را 7.875 درصد اوراق قرضه بیشتر به آشغال و خاک و قرار دادن این شرکت در سازمان دیده بان برای احتمالا یکی دیگر از جمع و جور کردن بیش از نگرانی در مورد سافت تعهد به WeWork.

این بیماری همه گیر را اختلال و عجله به کنترل از راه دور کار می تواند به شدت وزن در WeWork با کاهش اشغال, افزایش هزینه های عملیاتی و فشار به توانایی شرکت برای پر کردن موقعیت های S&P جهانی گفت.

WeWork توانایی را به طور کامل دسترسی باقی مانده $3.3 میلیارد بدهی بودجه و اتمام موفقیت آمیز از سافت را 3 میلیارد دلار مناقصه ارائه به دیگر سهامداران نیز تحمل تماشای آن گفت.

کمیته ویژه از WeWork مدیره نشان داد اوایل این هفته که آن را مخالفت با هر گونه تلاش توسط SoftBank برای تغییر آن برنامه ریزی مناقصه ارائه دهد.

SoftBank گفت: آن را به اطلاع سهامداران که همه شرایط ارائه شده اند ملاقات کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>